Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
10-07-2017

Stowarzyszenie Wyloguj Się wspólnie z Urzędem Miasta Lubań zaprasza na wypoczynek letni połączony z nauką języka migowego. - OBÓZ ODWOŁANY!

EDIT: Z przykrością informujemy, ze obóz został odwołany z przyczyn niezależnych od stowarzyszenia.


Zapraszamy na 14-dniowy kurs językowy (od 6 do 19 sierpnia) nad morzem z możliwością nauki języka migowego. Rewelacyjne warunki pobytu - uczestnicy obozu są zakwaterowani w Schronisku Młodzieżowym w Świnoujściu. Pokoje 3- lub 4-osobowe. Grupa 30 uczestników (ilość miejsc ograniczona). Oprócz nauki liczne atrakcje i wypoczynek na plaży. Wyżywienie 3 posiłki + podwieczorek. Obóz zakończony certyfikatem ukończenia kursu języka migowego stopnia I. Koszt wyjazdu: 1200 zł.

Znajomość języka migowego stała się atutem dla wielu pracodawców. Szpitale, szkoły, banki czy urzędy, żeby wymienić tylko niektóre instytucje, poszukują na rynku pracy osób znających język migowy. Jest to też zwiększenie profesjonalizmu w już wykonywanym zawodzie.

W Polsce żyje ponad 50 000 osób głuchych posługujących się na co dzień językiem migowym. To mogą być członkowie naszych rodzin, sąsiedzi czy współpracownicy. Ucząc się języka migowego masz szansę zintegrować się z takimi osobami.

To pełnowartościowy język obcy, taki jak angielski czy każdy inny. Ma własną gramatykę i bogactwo przekazu, o którym wciąż wie niewiele osób. Przeczytaj opis polskiego języka migowego (PJM) Ucząc się go, masz szansę nauczyć się alternatywnego sposobu komunikacji.


Nauka języka migowego pozwala rozwijać się pod względem intelektualnym.

(Info: Stowarzyszenie Wyloguj Się)
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...