Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
23-05-2017

Wiesz czy organizacje pozarządowe mogą zarabiać? Masz pomysł na biznes? A może interesuje Cię kreowanie i wzmacnianie potencjału rozwojowego Podmiotów Ekonomii Społecznej w subregionie jeleniogórskim? Zapraszamy 31 maja do Galerii Łużyckiej w Lubaniu.Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla subregionu jeleniogórskiego zaprasza: organizacje pozarządowe, Podmioty Ekonomii Społecznej, instytucje wspierające ekonomię społeczną, przedsiębiorstwa społeczne z subregionu jeleniogórskiego oraz wszystkich zainteresowanych 

 na

na spotkanie animacyjne

        

Termin:  31 maj 2017

 

Organizator:  Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla Subregionu Jeleniogórskiego

 

Godzina spotkania: 10:00

 

Miejsce: Sala Konferencyjna Łużyckiego Centrum Rozwoju

Galeria Łużycka (TRET)

poziom -1

    ul. Rynek-Sukiennice 38

59-800 Lubań


Celem głównym działań OWES dla subregionu jeleniogórskiego jest tworzenie miejsc pracy w sektorze ekonomii społecznej z wykorzystaniem potencjału osób wykluczonych społecznie z obszaru subregionu. W ramach projektu prowadzone będą liczne działania, takie jak: informacja, animacja, doradztwo, szkolenia oraz  dotacje na rozwój i utworzenie miejsc pracy w nowopowstałych przedsiębiorstwach społecznych oraz w przedsiębiorstwach społecznych już funkcjonujących.


Plan spotkania:                      

10:00-10:15     Rozpoczęcie spotkania, przywitanie zaproszonych gości. Wypełnienie niezbędnej dokumentacji oraz wpis na listę obecności.

10:15 -11:30    Kreowanie i wzmacnianie potencjału rozwojowego Podmiotów Ekonomii Społecznej w subregionie jeleniogórskim - prezentacja OWES.

11:30 -11:45    Przerwa kawowa

11:45                Niezależny i stabilny podmiot - czy organizacje pozarządowe mogą zarabiać? Pomysł na biznes.
- panel dyskusyjny. 


Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 690-095-540  lub na adres pabian@sirr.pl najpóźniej do dnia 28.05.2017. 


*Podczas spotkania wypełniane będą formularze dla Podmiotów i ich przedstawicieli. Proszę wziąć pieczątkę.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  Projekt „OWES dla subregionu jeleniogórskiego” realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 (współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego), przez Partnerstwo, w skład którego wchodzą Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich oraz Sudecki Instytut Rozwoju Regionalnego. 

                        

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...