Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
28-04-2017

27 kwietnia 2017r,. został rozegrany "III Turniej Bowlingowy Seniorów" w ramach podejmowanych przez Ośrodek Wsparcia Dziennego inicjatyw na rzecz integracji społeczno- kulturalnej osób starszych. Dzisiejsza gra w kręgle, w której umiejętność samej gry schodziła na dalszy plan, ustępując miejsca rozrywce w czystej formie, była okazją do integracji środowisk seniorskich oraz promocji aktywnych form spędzania czasu wolnego na emeryturze. W tegorocznym spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Lubaniu, Stowarzyszenia Diabetyków, Klubu Seniora przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubaniu oraz Akademii Seniora działającej przy OWD Lubań. Osta­tecz­nie po dwugodzinnej rywalizacji drużynowej wy­ło­niono laureatów :

I miej­sca - Akademia Seniora przy Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu,

II miej­sca - Klub Seniora przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubaniu

III miejsca - Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów w Lubaniu

oraz przyznano jedno wyróżnienie dla Stowarzyszenia Diabetyków w Lubaniu.

Zwy­cię­zcy otrzy­mali pamiątkowe puchary i dyplomy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy dobrego humoru i wspaniałej zabawy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...