Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
27-04-2017

Gdyby te miejsca mogły mówić, opowiedziałyby pasjonujące historie, lepsze od niejednej fabuły filmowej. Daj się porwać przewodnikom miejskim na spacer po Lubaniu, jakiego nie znasz. Bezpłatnie!

Lubańscy przewodnicy miejscy to grupa profesjonalnie wyszkolonych osób. Wszyscy posiadają certyfikaty nadane po ukończeniu kursu złożonego z zajęć teoretycznych i terenowych. Ich wiedza to nie tylko podstawowe fakty o mieście i zabytkach, potrafią czarować opowieścią o dawnych lubanianach, ich zwyczajach, dramatach i sukcesach.  O pamiątkach, które dziś po nich zostały.

13 maja, w sobotę przewodnicy zapraszają lubanian na dzień promocyjny - chętni do zwiedzania będą mogli bezpłatnie skorzystać z ich usług.  Miejsce spotkania: plac przy fontannie obok miejskiego ratusza, godziny od 10.00 do 14.00.

Podczas wycieczek chętnie zwiedzamy, poznajemy ciekawe miejsca i ich historię. Choć raz w życiu warto w ten sposób spojrzeć na własne miasto. Zapraszamy!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...