Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
09-03-2016

Zaproszenie dla organizacji.

Stowarzyszenie P-ZFST "Pogranicze" i Łużyckie Centrum Rozwoju zapraszają organizacje pozarządowe i grupy nieformalne Lubania i powiatu lubańskiego do współtworzenia festynu Dzień Aktywnej Rodziny "DAR", którego kolejna edycja odbędzie się w niedzielę 26 czerwca 2016 r. w ramach tegorocznych Dni Lubania.

"DAR" jest wspólną imprezą lokalnego środowiska pozarządowego, promującą organizacje i grupy z Lubania oraz powiatu lubańskiego. W edycjach zorganizowanych w 2014 i 2015 r. uczestniczyło każdorazowo ok. 20 lubańskich organizacji i grup. W tym roku organizatorzy zachęcają organizacje z całego powiatu lubańskiego do przyłączenia się do tej inicjatywy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

16 lutego br. przedstawiciele 14 lubańskich organizacji i grup spotkali się w sali konferencyjnej ŁCR, aby omówić pierwsze pomysły na tegoroczny „DAR”. Udało się wypracować ciekawe propozycje, które będą rozwijane na kolejnych spotkaniach.

Deklaracje udziału w festynie „DAR” 2016 można składać do 31 marca 2016 r. do Lokalnego Inkubatora
Organizacji Pozarządowych w Lubaniu, osobiście w godzinach jego pracy lub drogą mailową.


DANE KONTAKTOWE:

Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych
przy Stowarzyszeniu Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze"

ul. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań (parter, wejście od podwórza, obok szkoły językowej)
tel. 696 256 420 (numer czynny wyłącznie w godzinach pracy)
e-mail: inkubatorngo.luban@gmail.com

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...