Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
niedziela, 14 stycznia 2018, 08:00-21:00

Nasz lubański sztab intensywnie pracuje już od kilku miesięcy aby właśnie ten dzień był dla nas wszystkich bardzo wyjątkowy. W tym roku zbierać będziemy środki „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

 

Niedziela 14.01.2018

12:00 – WOŚP’owe MORS’owanie
(Kąpielisko na Bożkowicach)

Inauguracja (Lubań – Rynek)
13:00 Koncert Lubańskiej Orkiestry Reprezentacyjnej

Miejski Dom Kultury w Lubaniu
14.15 Koncert zespołu The Bazalt
15:15 Uroczyste rozpoczęcie koncertu finałowego
15:45 Występy grup działających w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu:
                - modern Hip-Hop,
                - grupy wokalne,
                - taniec towarzyski:
                Klub Tańca Towarzyskiego „Ametyst”
                - taniec nowoczesny – Studio Tańca MAR-KO
18:30 Gwiazda wieczoru – zespół MASTERS
20:00 Światełko do nieba – Fireshow w wykonaniu Teatru Ognia Osculum Ignis

Dodatkowo:
Loteria Fantowa, Licytacje, pokazy ratownictwa medycznego (T.R.S.), pamiątkowe zdjęcia
w fotobudce w wiele innych ciekawych atrakcji.

W lubańskim sztabie w niedziele 14 stycznia 2018 r. kwestować będzie blisko 40 wolontariuszy ze specjalnymi WOŚP’owymi puszkami oraz jak w roku ubiegłym, spotkać na ulicy będzie można również wolontariuszy z terminalami płatniczymi. Podczas tegorocznego koncertu przygotowaliśmy kilka niespodzianek, loterię fantową czy licytacje z unikatowymi przedmiotami.

Wzorem roku ubiegłego kilka cennych „fantów” już dziś można licytować na serwisie aukcyjnym. Znajdą tam Państwo m.in. płytę zespołu HURTS z autografami członków zespołu, oficjalną koszulkę kibica meczu charytatywnego WOŚP vs. TVN z autografem Jurka Owsiaka, możliwość uczestnictwa w kolacji z aktorem Mateuszem Banasiukiem czy piłkę do gry w koszykówkę z autografami PGE Turów Zgorzelec oraz bluzę z zawodów Kamila Stocha. Nasz internetowe aukcje do finału będą się powiększać i wszystkie znajdziecie pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=45080372

Zachęcamy do odwiedzania i polubienia naszego profilu na FB (https://www.facebook.com/WOSPLuban/) gdyż tam znajdziecie wszystkie ważne i ciekawe informacje o działaniu naszego lokalnego sztabu.

Już dziś zachęcamy Was do zaplanowania sobie 14. 01 czyli niedzielnego popołudnia na wspólne z nami świętowanie finału WOŚP. Liczymy, że wspólnie w tym roku pobijemy kolejny rekord naszej lubańskiej zbiórki. A przypomnę, że dzięki Wam w roku ubiegłym zebraliśmy kwotę 32 502,44 PLN.

Do zobaczenia ! Sie MA!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...