Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
środa, 8 marca 2017, 16:30-19:30
Oddział Łużycki Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych organizuje bezpłatne szkolenie dla dzieci i młodzieży lubańskich szkół w wieku od 10 do 16 lat przygotowujące do udziału w turystycznych Imprezach na Orientację.
Szkolenie będzie obejmowało wiedzę teoretyczną z regulaminu Imprez na Orientację, zasad organizacji i sędziowania zawodów oraz z wiedzy praktycznej z mapą i kompasem w terenie.
Miejscem szkolenia będzie Klub Spółdzielni Mieszkaniowej na Osiedlu Piastów ul. Łużycka 1 I piętro nad Sklepem EKO.
Szkolenie obejmuje cztery spotkania odbywające się zawsze w środy 8, 15, 22, 29 marca 2017 r. od godz. 16:30 i będą obejmowały po 2 godziny lekcyjne.
Szkolenia poprowadzi Przodownik Imprez na Orientację PTTK 552 Tadeusz Sławiński – Sędzia Główny Pucharu Dolnego Śląska w MnO.

Zachęcamy Dyrekcje lubańskich szkół do wskazania osób chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu, które pozwoli w przyszłości na uczestniczenie w organizowanych przez Oddział Łużycki PTSM wyjazdach na zawody z cyklu Pucharu Dolnego Śląska w Marszach na Orientację.

Zapisy chętnych prowadzić będzie biuro PTSM Lubań tel. kom. 604 92 72 47,  
e-mail: ptsmluban@poczta.fm

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...