Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Kalendarium

Wydarzenia:

Tuesday, June 18, 2024, 10:00 AM-4:00 PM

Wystawa: Gryf - zamek nieznany

Tuesday, June 18, 2024, 10:00 AM-4:00 PM

Wciałowstąpienie

Tuesday, June 18, 2024, 10:00 AM - Saturday, June 22, 2024, 4:00 PM

Wystawa: Szkło uranowe i minerały fluorescencyjne z kopalni Podgórze

Monday, June 17, 2024, 10:00 AM - Sunday, June 23, 2024, 2:00 PM

Mistrzostwa Lubania w tenisie ziemnym

Tuesday, June 25, 2024, 10:00 AM - Saturday, June 29, 2024, 4:00 PM

Wystawa: Szkło uranowe i minerały fluorescencyjne z kopalni Podgórze

Monday, June 24, 2024, 10:00 AM - Sunday, June 30, 2024, 5:00 PM

Mistrzostwa Lubania w tenisie ziemnym

Monday, July 1, 2024, 9:00 AM - Friday, July 5, 2024, 2:00 PM

Wakacje na sportowo

Sunday, July 7, 2024, 10:00 AM-2:00 PM

Streetball na Kartingach

Tuesday, July 2, 2024, 10:00 AM - Sunday, July 7, 2024, 4:00 PM

Wystawa: Szkło uranowe i minerały fluorescencyjne z kopalni Podgórze

Friday, July 5, 2024, 1:00 PM - Sunday, July 7, 2024, 9:00 PM

Sudecki Festiwal Minerałów

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...