Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-11-2022

Sportowcy z wieloma sukcesami na koncie, silny doping i duże emocje. Pierwszy tydzień głosowania w tegorocznym plebiscycie pokazał, że w tym roku rywalizacja będzie niezwykle zacięta.

Ikona ze zdjęciami przedstawicieli lubańskich klubów sportowych

Dopiero co przedstawialiśmy sylwetki uczestników tegorocznego plebiscytu na „Gwiazdę Sportu Miasta Lubań 2022”, a już przyszedł czas na pierwsze podsumowanie. Zaledwie po kilku dniach głosowania było widać, że w tym plebiscycie każdy z zawodników ma swoje wierne grono fanów, które tak łatwo nie odda zwycięstwa przeciwnikom. Miłym akcentem tegorocznego wydarzenia jest pojawienie się w nim reprezentantów klubów sportowych, które do tej pory nie miały okazji rywalizować. Co więcej, przedstawiciel jednego z nich w szybkim tempie wskoczył na podium, a kolejny uplasował się na czwartym miejscu. Jak w takim razie wygląda punktacja?

Na pierwszym miejscu z 2845 punktami i silnym dopingiem ze strony czytelników Ziemi Lubańskiej znalazł się reprezentant Klubu Sportowego Bojan Boks Lubań Oliwier Pędlowski. Zaraz za nim z 2625 punktami, przy mocnym wsparciu Internautów, uplasował się przedstawiciel Klubu Sportowego Lubań Basket (Lubań Towers) Tymoteusz Rzepa. Trzecie miejsce należy do Julii Budzińskiej, trenującej karate w Klubie Sportowym Samuraj Lubań (2212 punktów). Tuż za podium widzimy parę tancerzy z Klubu Tańca Sportowego "AMETYST" Natalię Górską i Wiktora Białowąsa (1770 punktów). Niezły wynik i piąte miejsce uzyskał reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego TS SPARTA Lubań, Konrad Orlik (1265 punktów). Szósta lokata należy do Łukasza Staszczaka z Tri Team Lubań (858 punktów), zaś kolejne do: Marcela Bałtarowicza z Fundacji MA-KO Sport Lubań (670 punktów), Julii Dubienieckiej z MGLKS „KWISA” (670 punktów) oraz Michała Dziedzica z UKS „ORKA” Lubań (640 punktów).

Przed nami kolejne tygodnie zmagań, które mogą jeszcze namieszać w punktacji. Tym bardziej, że z uwagi na pojawienie się wielu głosów pochodzących z fikcyjnych kont głosowanie na Facebooku Lubię Lubań rozpoczynamy ponownie (decyzja podjęta w porozumieniu z klubami). Dotychczasowe punkty zawodników zostały podliczone i są uwzględnione w obecnej punktacji. W tej sytuacji można po raz drugi polajkować zdjęcie swojego faworyta. Jednocześnie zachęcamy do głosowania za pośrednictwem kuponów z Ziemi Lubańskiej. Prosimy pamiętać o zdrowej rywalizacji, bo choć walka toczy się o tytuł „Gwiazdy Sportu Miasta Lubań 2022” to każdy z uczestników wydarzenia jest wspaniałym sportowcem. Powyższe podsumowanie wykonane zostało 18 listopada br.

(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...