Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

09-01-2015

Zapisy do klasy pierwszej

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2  im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu  INFORMUJE, ŻE ZAPISY UCZNIÓW ROZPOCZYNAJĄCYCH NAUKĘ W NASZEJ SZKOLE OD 1 WRZEŚNIA 2017 r. ODBĘDĄ...

29-12-2014

I już po świętach

W naszej szkole atmosferę świąt czuliśmy już od kilku tygodni. Najpierw witaliśmy Mikołaja. Później dekorowaliśmy każdy kącik. Samorząd Uczniowski odwiedził lubańskie instytucje z życzeniami od Jedynki. Robiliśmy świąteczne ozdoby i przypominaliśmy sobie kolędy. 17 grudnia zakończyliśmy bożonarodzeniowy projekt pięknymi Jasełkami w wykonaniu kół : teatralnego i muzycznego pod kierunkiem p. Joanny Dziędzioły i Danuty Janczak. Jak w ubiegłym roku, uczniowie z rodzicami spotkali się na wspólnych warsztatach. Przy dźwiękach kolęd i świątecznych smakołykach wykonywali piękne ozdoby, które później zabrali do domów. Będą miłą pamiątką wspólnie spędzonych chwil. Jeszcze trzy dni i powitamy Nowy Rok. Niech rok 2015 będzie dla Wszystkich szczęśliwy w osobiste doznania, spełni zamierzenia oraz przyniesie wiele satysfakcji.
 

25-12-2014

Prezydencka niespodzianka w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu

              Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia spotkała naszą całą społeczność szkolną bardzo miła niespodzianka. Otrzymaliśmy przesyłkę z Gabinetu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Bronisława Komorowskiego.

23-12-2014

WIGILIA W SP3

Cudowny nastrój, miłe słowo, zrozumienie, wspólny posiłek, życzenia świąteczne - czyli WIGILIA.

Zobaczcie jak obchodziły ją nasze dzieci.

23-12-2014

Wielki sukces uczniów SP3!

 

  MAMY MISTRZA POWIATU W KONKURSIE SCRABBLOWYM!!!

22-12-2014

SP4-życzenia świateczna

            Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia reprezentanci Społeczności Uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu, w imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Pracowników Administracji i Obsługi oraz własnym przekazują najserdeczniejsze życzenia.
 

18-12-2014

SP4- konkurs KOMA

W mikołajkowy poranek 6 grudnia 2014 roku trzech uczniów naszej szkoły : Dorota Dominików, Oliwia Janik i Jakub Nnoli pod opieką pani Katarzyna Kotarskiej-Janeczko wyruszyło pociągiem do Wrocławia.

18-12-2014

SP4 w Kopalni

12 grudnia 2014 roku, kilka dni po Barbórce, czyli święcie górników, uczniowie klas III a i III c pod opieką wychowawców wyruszyli rankiem na bardzo ciekawą wycieczkę. Autokarem udali się do Kopalni Węgla Brunatnego Turów oraz pobliskiej elektrowni.

16-12-2014

Szlachetna paczka w SP4

„Życie to echo. To, co wysyłasz w świat – wraca do Ciebie.
To, co siejesz – zbierasz.
To, co dajesz – dostajesz.
To, co dostrzegasz w innych, istnieje w Tobie.”
W tym roku po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubaniu włączyła się do Ogólnopolskiej Akcji „Szlachetna Paczka”.

12-12-2014

Marzycielska poczta w SP4

Dzieci listy piszą…
Przedświąteczny czas sprzyja czynieniu dobra. Tradycją w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu stał się udział w akcji „Marzycielska poczta”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...