Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

17-02-2016

Wigilia w SP 3

Przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły obchodzili Wigilię szkolną. Atmosfera była ciepła i świąteczna...

16-02-2016

Karnawału wspomnień czar czyli zabawa w klubie Tęcza

Skończyły się właśnie bale karnawałowe, ale zostały wspaniałe wspomnienia , a dla pierwszaków z naszej szkoły dodatkowa umiejętność i sprawność fizyczna. W ramach szkolnego projektu sportowego, pierwszaki z SP 2, końcem stycznia zdobyły kolejną sprawność jaką jest Tancerz.

16-02-2016

Viva Espania - muzyczny i taneczny poranek w SP nr 2

Kolejne spotkanie z muzykami z Dolnośląskiej Filharmonii z Jeleniej Góry, to muzyczny wyjazd do słonecznej Hiszpanii, która obfituje w znane wszystkim szlagiery muzyczne i taneczne. Gdy myślimy o Hiszpanii, bardzo prędko przychodzi nam na myśl flamenco.

16-02-2016

Pierwszaki dokarmiają ptaki!

W ramach podjętej na początku roku szkolnego akcji, ,,Pomagamy zwierzętom”, uczniowie klasy 1b wraz z wychowawcą Wandą Czarnotą ,uczestniczyli w styczniu, w zajęciach, w terenie pod hasłem: ,,Dokarmiamy ptaki zimą”.

16-02-2016

Włączamy się w akcję Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

Nasza szkoła przystępuje do akcji Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia. Jest to już siódma edycja akcji ratowania polskich cmentarzy niszczejących za wschodnią granicą. Dla uczniów naszej szkoły może być to wielka lekcja patriotyzmu.

08-02-2016

Apel „Bezpieczne ferie” w SP1 w Lubaniu

Ferie zimowe to dla uczniów czas wolny od dotychczasowych obowiązków szkolnych. Należy jednak pamiętać, aby spędzić go bezpiecznie i z rozwagą.

08-02-2016

Artystyczne zmagania w SP1 w Lubaniu

Bezbłędne opanowanie tekstu, ciekawa interpretacja artystyczna, poprawna dykcja – tego wymagała od uczestników konkursu recytatorskiego komisja szkolna.

28-01-2016

Karnawał czas zacząć

Początek roku dla uczniów lubańskiej Jedynki zapowiada się naprawdę ciekawie. W dniu 25 stycznia 2016 roku odbyła się wspaniała zabawa karnawałowa w klubie „Tęcza”.

28-01-2016

Dzień Babci i Dziadka w Sp1 w Lubaniu

Święto Babci i Dziadka to dzień wyjątkowy, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

24-01-2016

Projekt bożonarodzeniowy

Tegoroczny projekt bożonarodzeniowy w naszej szkole, przebiegał inaczej niż w latach poprzednich. W tym roku uczniowie prezentowali tradycje , zwyczaje i ciekawostki świąteczne, w krajach Unii.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...