Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

22-04-2015

Super sukcesy

W konkursie corocznie organizowanym przez RCEE w Lubaniu pt.: „ Czy znasz dobre rady na odpady” drużyna klas IV – VI w składzie: Allan Mażul, Tomasz Ajple i Dawid Kalinowski zajęła pierwsze miejsce. Gratulujemy!

16-04-2015

Informacja o rekrutacji

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu informuję, że są już dostępne wyniki rekrutacji do kl. I na rok szkolny 2015/2016.

16-04-2015

Kolejne sukcesy uczniów z SP 4

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu biorą udział w licznych konkursach organizowanych na różnych szczeblach i odnoszą w nich sukcesy. Chcielibyśmy się pochwalić sukcesem naszej uczennicy Zuzanny Smagi z klasy Ie. Zuzia wzięła udział w XIII Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej „Pisanka wielkanocna” i w kategorii klas I-III zajęła III miejsce.

14-04-2015

Spawdzian w SP 4

1 kwietnia nasi najstarsi uczniowie przystąpili do swojego pierwszego poważnego egzaminu. W tym roku test miał nową formułę. Sprawdzian był podzielony na dwie części: pierwszą, która sprawdzała wiedzę i umiejętności z języka polskiego i matematyki oraz drugą - z języka obcego.

31-03-2015

„Porwanie kaczątek” – wycieczka SP 4 do Zdrojowego Teatru Animacji

27 marca 2015 r. w ramach realizacji bloku tematycznego „ O filmie i teatrze” wybraliśmy się na wycieczkę do Zdrojowego Teatru Animacji w Cieplicach, gdzie obejrzeliśmy spektakl pt. "Porwanie kaczątek". Pojechały z nami panie: Beata Hanka, Wioletta Bućko i pani Grażyna Siwak.

30-03-2015

Powitanie wiosny w SP 3

Tak nasi uczniowie witali wiosnę......

29-03-2015

Rekolekcje w SP 3

W dniach 2,3,4 marca 2015r. nasi uczniowie uczestniczyli w rekolekcjach wielkopostnych

w Kościele Św. Trójcy w Lubaniu.

Rekolekcje prowadził ks. Andrzej Józefów, który przybył do nas z Uzbekistanu!

 

16-03-2015

SP4 - spotkanie w stadninie

13 marca 2015 r. w ramach bloku tematycznego „Zwierzęta hodowlane” klasa I d z wychowawczynią Wiolettą Bućko odwiedziła stadninę koni Państwa Bożeny i Krzysztofa Wasilików. Przez cały tydzień rozmawialiśmy na temat zwierząt żyjących na wiejskich podwórkach.

13-03-2015

Dzień Kobiet w SP4


Być kobietą, być kobietą…….. Takimi słowami piosenki przywitaliśmy miłą widownię 6 marca 2015 r. na programie artystycznym z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Na salę gimnastyczną przybyli uczniowie klas I , II i III wraz z wychowawcami. Zaszczycili nas również swoją obecnością niektórzy rodzice uczniów. A w programie poruszyliśmy różne wątki dotyczące życia kobiet na całym świecie.

10-03-2015

SP4- wycieczka kl. V c

W piątek 6 marca 2015 r. uczniowie klasy Va wzięli udział w warsztatach szklarskich w Hucie Szkła "Julia" w Piechowicach. Najpierw po hucie oprowadził ich pan przewodnik i dowiedzieli się jak powstają znane w całym świecie kryształowe naczynia oraz na czym polega ciężka praca w takiej hucie. Następnie mieli okazję samodzielnie grawerować na kryształowych szklankach różne wzorki oraz skompletować szklany wisiorek.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...