Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 2

Aktualności:

13-03-2017

Z wizytą w Zgromadzeniu Sióstr św. Marii Magdaleny od Pokuty.

W związku z przygotowaniami do obchodów nadania Lubaniowi patronatu św. Marii Magdaleny, uczniowie SP2 w dniu 13 marca br. uczestniczyli w spotkaniu u Sióstr św. Marii Magdaleny od Pokuty.

09-03-2017

Spotkanie edukacyjne z Jakubem Skworzem.

9 marca br. uczniowie klasy IIb, wraz z wychowawcą uczestniczyli w spotkaniu z Jakubem Skworzem – autorem książki „Prawie bajki. Nieznajomość prawa szkodzi”. W trakcie zajęć uczniowie poznali zabawne i mądre opowieści, które wprowadziły je w świat prawa.

09-03-2017

8 marca w SP2.

W Dniu Kobiet, cała społeczność szkolna spotkała się na sali gimnastycznej, by uczestniczyć w recytatorskich prezentacjach chłopców.

07-03-2017

Zapraszamy rodziców na wirtualny spacer! Wiele dróg - jedna szkoła!

Kam­pa­nia rekru­ta­cyjna już trwa. Zacznij swoją podróż i odkry­waj świat w Szkole Pod­sta­wo­wej nr 2 im. Euro­pej­skich Dróg Świętego Jakuba.
Tym­cza­sem zapra­szamy na wir­tu­alny spa­cer!

07-03-2017

SP2 w Centrum Nauki iQLandia – Liberec.

Dnia 4 marca, pojechaliśmy na wycieczkę do Liberca. W drodze do Centrum Nauki iQLandia podziwialiśmy krajobraz i poszerzaliśmy wiedzę geograficzną o Republice Czeskiej.

07-03-2017

MISTRZOWIE MIASTA W DWÓJKACH SIATKARSKICH

W dniu 2.03. 2017 w hali sportowej MOSiR odbyły się Mistrzostwa Miasta w piłce siatkowej. Naszą szkołę reprezentowały drużyny w składzie: - dwójki siatkarskie chłopców: Strzelecki Paweł, Czuj Tomasz, Siwarski Michał i Pawlak Jan.

06-03-2017

,,Mały Recytator”, czyli klasowe eliminacje w SP2.

6 marca ,odbyły się klasowe eliminacje, konkursu recytatorskiego klas I-III. Motywem przewodnim tegorocznych konkursów jest ,,Pomagam innym”.

05-03-2017

W poszukiwaniu wiosny, czyli maluchy z SP2 na zajęciach przyrodniczych.

Rozpoczął się marzec, a z nim wiosna. Nie do końca widać to w pogodzie, ani w przyrodzie, ale możecie wierzyć nam na słowo. Dziś pierwszy dzień wiosny meteorologicznej. Na półkuli południowej rozpoczęła się natomiast meteorologiczna jesień.

02-03-2017

Wiele dróg - jedna szkoła!

Kampania rekrutacyjna już trwa. Zacznij swoją podróż i odkrywaj świat w Szkole Podstawowej nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba. Tymczasem zapraszamy na wirtualny spacer!

27-02-2017

,,Dbam o siebie w Internecie” – przypomnienie o konkursie w SP2.

1marca 2017, upływa termin dostarczenia pracy konkursowej pod hasłem: ,,Dbam o siebie w Internecie”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...