Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

Film video
18-05-2022

Wideoinformator 18.05.2022 r.

W dzisiejszym wideoinformatorze zajrzymy do parku kieszonkowego oraz na Lubańską Noc Muzeów.

20-05-2022

Lubańska Błogosławiona

W przededniu beatyfikacji męczenniczek elżbietańskich w Lubaniu odbędzie się uroczystość upamiętniająca, pochowaną na lubańskim cmentarzu, Siostrę Marię Sabinę Annę Thienel.

13-05-2022

Odłącz się

Prawie 50 warsztatów profilaktycznych oraz akcja malowania napisów przy 30 przejściach dla pieszych to pokłosie udziału miasta Lubań w kampanii społecznej dotyczącej fonoholizmu.

Oświata

19-05-2022

Konkurs plastyczny "Wspólnie możemy wszystko" DAR 2022

Stowarzyszenie P-ZFST „Pogranicze”, z okazji tegorocznego festynu „DAR”, zaprasza dzieci oraz młodzież z Lubania i powiatu lubańskiego do udziału w konkursie plastycznym. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Najciekawsza praca konkursowa ozdobi kartę gry terenowej w trakcie DAR-u 2022.

18-05-2022

Nasi Laureaci zDolnego Ślązaka nagrodzeni podczas gali!

W tym roku szkolnym uczniowie lubańskiej „Jedynki” ponownie osiągnęli najwyższe wyniki w prestiżowych konkursach, a swoją determinacją oraz ciężką pracą pokazali, że posiadają ogromną wiedzę i potrafią wykazać się umiejętnościami ponadprogramowymi.

Kultura i sport

16-05-2022

Lubańska Noc Muzeów

Tegoroczna lubańska Noc Muzeów obfitowała w atrakcje. Muzeum Regionalne w Lubaniu otworzyło swoje podwoje na całe 3 dni, a dodatkowo już od piątku plac przy fontannie koło ratusza opanowały Żarciowozy. Majowy weekend zaoferował więc mieszkańcom Lubania i coś dla ciała, i coś dla ducha.

16-05-2022

Rafał Różewicz – warsztaty literackie

Biblioteka i Grupa NURT zaprasza na warsztaty literackie z Rafałem Różewiczem.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...