Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 1

Aktualności:

18-02-2018

„Kraina eksperymentów” w lubańskiej Jedynce – nietypowe lekcje fizyki dla młodych naukowców

W dniu 13 lutego 2018 r. gościliśmy w naszej szkole zespół ludzi z ogromną wiedzą, pasją i doświadczeniem. „Krainę ekperymentów” tworzą osoby, które najlepiej potrafią rozbudzać i rozwijać ciekawość i zainteresowania. To naukowcy z pasją!

18-02-2018

Udział w projekcie „Be Happy with the New Year Cards”

Poznajemy elementy kultury krajów partnerskich szkół eTwinning. W tym roku szkolnym dołączyliśmy do grona szkół współpracujących z krajami eTwinning.

18-02-2018

Szkolny Konkurs Recytatorski klas IV-VII w lubańskiej Jedynce

Dnia 14 lutego 2018 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas IV-VII. Przystąpili do niego najlepsi recytatorzy, wybrani podczas klasowych eliminacji. Wiersze zaprezentowane przez dzieci związane były z tematem „Przyroda nas zachwyca”.

12-02-2018

Zaproszenie na Dzień Otwarty

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w SP nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu.

12-02-2018

Nietypowa lekcja profilaktyki w lubańskiej Jedynce

W piątek, tj. 9 lutego 2018 r. gościliśmy w naszej szkole laureata prestiżowych nagród muzycznych pana Wiesława „Blachę” Błażkiewicza. Zaproszony gość przybył do nas, aby zaprezentować społeczności szkolnej koncert profilaktyczny.

11-02-2018

Karnawał 2018 w lubańskiej jedynce

Karnawał to czas wyjątkowej i radosnej zabawy. W dniach 7 i 8 lutego 2018 roku, w klubie „Tęcza” odbył się bal karnawałowy dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Na te dni lokal zamienił się w prawdziwą salę balową.

11-02-2018

Konkurs Ortograficzny w SP1

Jak co roku walka o zaszczytny tytuł „Mistrza Ortografii” jest niezwykle zacięta. Tegoroczne dyktando było pełne zawiłości polskiej ortografii oraz ortograficznych pułapek, a jego tematem przewodnim było hasło „Przyroda nas zachwyca”.

20-01-2018

Apel w SP1 pt.: "Bezpieczne ferie zimowe".

Ferie zimowe to czas wolny od zajęć szkolnych, czas pełen swobody i radości. Dzieci czekają na nie z utęsknieniem. Jednak w tym okresie nie możemy zapominać o właściwym zachowaniu, dlatego uczniowie naszej szkoły przygotowali apel na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

20-01-2018

Mały finał WOŚP w SP1

W piątek 12 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu odbył się Mały Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie klas VII i gimnazjalnych przygotowali i poprowadzili sprzedaż słodyczy na rzecz Orkiestry.

20-01-2018

Wyniki konkursu "Szopki bożonarodzeniowe"

Uczniowie naszej szkoły brali udział w XV edycji konkursu na „Szopkę bożonarodzeniową”, który został zorganizowany przez Miejski Dom Kultury w Lubaniu wspólnie ze Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich przy Parafii Św. Trójcy w Lubaniu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...