Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 3

Aktualności:

05-04-2018

Wycieczka do Zdrojowego Teatru Animacji

Dnia 4 kwietnia wybraliśmy się na wycieczkę do Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze na spektakl pt."Koziołek Matołek".

05-04-2018

„Święta tuż, tuż…” – zajęcia otwarte dla rodziców maluszków z PM3

Dnia 29 marca w najmłodszej grupie wiekowej miały miejsce zajęcia otwarte dla rodziców dzieci z I grupy. Były to zajęcia muzyczno-ruchowe z użyciem instrumentów perkusyjnych i drewnianych pałeczek do wystukiwania rytmu.

05-04-2018

Marchewkę chrupiemy, bo zdrowi być chcemy

5 kwietnia od rana w naszych salach było marchewkowo- pomarańczowo. Świętowaliśmy bowiem ,,Dzień Marchewki”, a wszystko to za sprawą realizowanego w naszym przedszkolu programu edukacyjnego ,,Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

25-03-2018

Parapetowy ogródek w grupie maluszków z PM3

Dzieci z grupy I zainspirowane piosenką „Pan ogrodnik” oraz bajką „O Jasiu i łodydze fasoli”, założyły w dniach 13 i 14 marca hodowlę cebuli i fasoli. Po dziewięciu dniach uradowane, zabrały swoje rozwinięte fasolki do domu, zaś szczypiorkiem posypią niedługo przedszkolne kanapki.

21-03-2018

Witaj wiosno!

Choć pogoda była dziś zimowa, dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 radośnie witały Wiosnę.

19-03-2018

Bliżej wiosny

W piątek naszym gościem w grupie I była pani Marta Kaba z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaniu. Celem zajęć było przybliżenie dzieciom tematyki wiosennej.

19-03-2018

Kształtowanie postaw prozdrowotnych w przedszkolu

W środę 14 marca gościliśmy w przedszkolu panią Wiesławę Jaroszonek z Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lubaniu.

11-03-2018

W kolory gramy- wiosny szukamy

Średniaki z Przedszkola Miejskiego nr 3 w piątkowe przedpołudnie uczestniczyły w lekcji bibliotecznej pod hasłem „W kolory gramy- wiosny szukamy”.

21-02-2018

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

„Dbaj o język i mów poprawnie, ładnie, wyraźnie oraz dokładnie, bo kto nie ćwiczy często języka, ten się w mówieniu potem potyka”.

21-02-2018

Dzień Babci i Dziadka

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia. Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...