Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

03-06-2014

DZIEŃ DZIECKA W NP1

        ...i choćby deszcz z nieba lunął - to radości nie przesłoni żaden cień...Warto było czekać. Dzisiejsze uśmiechy na buziach dzieci - bezcenne.

29-05-2014

DZIEŃ MAMY W NP 1 - GRUPA 6 LATKÓW

    6 latki przygotowały dla swoich mam występ z dużą dozą humoru - co nie znaczy, że zabrakło momentów wzruszających  - "Kocham Cię ti amo je taime..." Starszaki  zaproponwały też  swoim mamom przyspieszony kurs obsługi tablicy mulimedialnej...:-D

29-05-2014

DZIEŃ MAMY W NP 1 - GRUPA IV - 5 LATKI

5 latki wraz z panią Olą zafundowały mamom duuużą dawkę zabawy i wzruszeń.

29-05-2014

DZIEŃ MAMY W NP 1 - GRUPA III- 5 LATKI

    5 latki z grupy III zaprosiły mamy do wspaniałej zabawy wykorzystując metodę ruchu rozwijającego według Weroniki  Sherborne. Było cudownie 

29-05-2014

DZIEŃ MAMY W NP 1- GRUPA II- 4 LATKI

    "Joga z mamą" - taką relaksacyjną formę świętowania zaproponowały swoim mamom 4 latki. Warsztaty poprowadziła instruktorka jogi pani Marta, a dzieci i pani Dorotka zadbały o wspaniałe samopoczucie swoich gości. 
 

29-05-2014

DZIEŃ MAMY W NP 1 - GRUPA I - 3 LATKI

  Myszka Franciszka - digi,digi, bum,
co dzień od rana robi dziwny szum.
Maluszki swoim debiutem scenicznym rzuciły wszystkich na kola. Brawo maluszki. Mamusie były z Was dumne .

14-05-2014

19 MAJA DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW Z NP1

      Z wielką dumą i radością ogłaszamy, że nasze przedszkole przyłączyło się do organizowanej przez Fundację Arka akcji „Dzień dobrych uczynków”

Bierzemy udział w tej akcji, gdyż każdego dnia staramy się czynić dobro wokół siebie. Jesteśmy mali, ale nasze serca są ogromne i mieszczą w sobie wiele dobra, którym chcemy się dzielić z innymi.

11-05-2014

Starszaki z PN Nr 1 w Szkole Muzycznej

  Grupa starszaków skorzystała z zaproszenia i we wtorek odwiedziła Szkołę Muzyczną I stopnia im. Oskara Kolberga w Lubaniu gdzie wysłuchały koncertu uczniów tej szkoły. Dziękujemy za zaproszenie. Bardzo nam się podobało i byliśmy dumni z naszych starszych koleżanek i kolegów.

11-05-2014

6 latki z NP 1 uczciły Święto Bibliotekarza

      Z okazji Dnia Bibliotekarza 8 maja Grupa Sześciolatków z Przedszkola Niepublicznego nr 1 w Lubaniu postanowiła zrobić niespodziankę pracownikom Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lubaniu. Dzieci wraz z opiekunami zawitały do lubańskiej książnicy, gdzie ku uciesze bibliotekarek i bibliotekarzy bardzo pięknie zaśpiewały piosenki oraz obdarowały pracowników Biblioteki w Ratuszu kwiatami. W zamian każde z dzieci otrzymało słodki upominek. 

29-04-2014

6 latki z PN Nr 1 wyróżnione w konkursie

      Zostaliśmy wyróżnieni w konkursie ogłoszonym przez  Miejski Dom Kultury i redakcję dwutygodnika "Ziemia Lubańska"    na "Pisankę i Palmę Wielkanocną".

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...