Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

26-08-2014

"Mamo, tato - idę do przedszkola"- program adaptacji 3 latków w NP 1

      Kolejny raz ruszył nasz autorski program "Mamo, tato - idę do przedszkola" Program został stworzony z myślą o dzieciach i rodzicach, którzy po raz pierwszy we wrześniu przekroczą próg przedszkola. Piersze lody zotały przełamane. Pani Monika i pani Arleta wprowadziły pierwsze grupy swoich "maluchów" w świat przedszkolaka. Było wesoło. Dzieci i rodzice bawili się świetnie.  Czekamy teraz na nasze "maluszki" we wrześniu. 

08-07-2014

PRZEDSZKOLAKI Z NP1 NA DNIACH LUBANIA

      Dni Lubania obfitowały w wiele atrakcji więc nie mogło i nas tam zabraknąć. Nasze przedszkolaki uświetniły Dzień Aktywnej Rodziny, gdzie na rozstawionej   scenie bawiły swoimy występami rodziców, bliskich i  przybyłych w tym dniu do rynku mieszkańców . Za otrzymane brawa i słowa uznania - dziękujemy.

07-07-2014

"ZIELONA NOC" W NP1

        Tradycją naszego przedszkola jest, że dzieci odchodzące do szkoły - spedzają noc w przedszkolu. Tak było i w tym roku .Podczas tej cudownej nocy na dzieci czekało wiele przygód - od pikniku na trawie, poprzez pidżamowe party po tajemnicze poszukiwanie zaginionego klucza i kwiatu paproci. Zabawa jak zwykle była wspaniała.Mamy nadzieję, że to nocne spotkanie będzie jednym z tych, które zostanie w pamięci na długie, długie lata.

16-06-2014

POŻEGNANIE STARSZAKÓW W NP1

        „Już pożegnania nadszedł czas, zostawcie w sercach swoich nas” ... słowami między innymi tej piosenki - 16 czerwca, swój pobyt w przedszkolu zakończyła 57 osobowa grupa starszaków z Przedszkola Niepublicznego Nr 1     w Lubaniu.  Wzruszeń w ten dzień było mnóstwo, łezki w oczach zakręciły się dzieciom, rodzicom i wychowawczyniom. 
Naszym wychowankom na dalszej drodze obowiązków szkolnych życzymy wszelkiej pomyślności.               Pozostawcie w pamięci tylko dobre wspomnienia, jakie i wy zostawiacie w nas po sobie.
 

03-06-2014

DZIEŃ DZIECKA W NP1

        ...i choćby deszcz z nieba lunął - to radości nie przesłoni żaden cień...Warto było czekać. Dzisiejsze uśmiechy na buziach dzieci - bezcenne.

29-05-2014

DZIEŃ MAMY W NP 1 - GRUPA 6 LATKÓW

    6 latki przygotowały dla swoich mam występ z dużą dozą humoru - co nie znaczy, że zabrakło momentów wzruszających  - "Kocham Cię ti amo je taime..." Starszaki  zaproponwały też  swoim mamom przyspieszony kurs obsługi tablicy mulimedialnej...:-D

29-05-2014

DZIEŃ MAMY W NP 1 - GRUPA IV - 5 LATKI

5 latki wraz z panią Olą zafundowały mamom duuużą dawkę zabawy i wzruszeń.

29-05-2014

DZIEŃ MAMY W NP 1 - GRUPA III- 5 LATKI

    5 latki z grupy III zaprosiły mamy do wspaniałej zabawy wykorzystując metodę ruchu rozwijającego według Weroniki  Sherborne. Było cudownie 

29-05-2014

DZIEŃ MAMY W NP 1- GRUPA II- 4 LATKI

    "Joga z mamą" - taką relaksacyjną formę świętowania zaproponowały swoim mamom 4 latki. Warsztaty poprowadziła instruktorka jogi pani Marta, a dzieci i pani Dorotka zadbały o wspaniałe samopoczucie swoich gości. 
 

29-05-2014

DZIEŃ MAMY W NP 1 - GRUPA I - 3 LATKI

  Myszka Franciszka - digi,digi, bum,
co dzień od rana robi dziwny szum.
Maluszki swoim debiutem scenicznym rzuciły wszystkich na kola. Brawo maluszki. Mamusie były z Was dumne .

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...