Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

24-06-2015

ZIELONA NOC CZ.II W NP 1

BAJKA O DUCHACH ŁAKOMCZUCHACH
Daleko za górą za rzeką - w Słonecznym Przedszkolu - żyły "Duchy Łakomczuchy", a nazywały się Straszyce i uwielbiały słodycze ! Pewnej zielonej nocy zakradły się do starszaków i zajrzały do ich plecaków, bo liczyły na słodycze i cukierki, a tam były same papierki. Tak więc smutne i głodne Duchy Łakomczuchy schowały się pod poduchy, a starszaki tak się śmiały, że aż brzuszki ich bolały :-))))))( autor - Lenka W. lat 6  

15-06-2015

PIERWSZA ZIELONA NOC W NP 1

    PIERWSZA ZIELONA NOC ZA NAMI. BYŁO WESOŁO, SPORTOWO, TAJEMNICZO. DZIECI JAK I PANIE BAWIŁY SIĘ CUDOWNIE.   SZKODA, ZE TE NOCKI TAK SZYBKO MIJAJĄ.

12-06-2015

POŻEGNANIE STARSZAKÓW W NP1

    W dniu dzisiejszym to jest 12.06.2015 w Przedszkolu Niepublicznym nr 1 w Lubaniu, odbyła się uroczystość pozegnania starszaków.   Nasi absolwenci przeszli uroczystym krokiem do miejsca gdzie ślubowali godne reprezentowanie przedszkola w murach szkoły. 

 

12-06-2015

DZIEŃ RODZINY W NP1

        W środę 10.06 br. w sali widowiskowej MDK   w Lubaniu odbyła się uroczystość, którą przygotowały przedszkolaki z NP 1 z okazji Dnia Rodziny. Wszystkie grupy wystąpiły z własnym blokiem tanecznym. Nie obyło się bez dowcipnych inscenizacji jak również wesołych wierszyków. Wszyscy artyści spisali się na medal.

 

01-06-2015

Dzień Dziecka w Słonecznym Przedszkolu

  Komentarz właściwie byłby zbędny, gdyby nie to, że tegoroczny Dzień Dziecka w naszym przedszkolu był jednocześnie podsumowaniem projektu "Kolorowe wtorki", dzięki któremu przez cały rok wprowadzaliśmy dzieci w tematykę zdrowego żywienia. Oprócz eksplozji kolorów i barw podczas naszej zabawy powstała piękna witaminowa tęcza bogata w owoce i warzywa.

24-04-2015

Przedszkolaki z NP1 na rajdzie

  XV Jubileuszowy

Międzynarodowy Rajd Pieszy

"3 Dni - 3 Kraje - 3 Wędrówki" z naszym udziałem. Trasa 6 km !!!

23-04-2015

Dzieci z PN 1 w Bajkowym Korowodzie

  Czwartkowy poranek dla dzieci z grupy maluszków i starszaków PN1 był bajkowy i kolorowy. To wszystko za sprawą udziału w bajkowym korowodzie zorganizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lubaniu. 3 latki wystąpiły tym razem jako "101 Dalmatyńczyków", a 6 latki zaprezentowały "Krainę lodu". Dziękujemy za zaproszenie. Wszyscy bawiliśmy się świetnie.

14-04-2015

Zielony wtorek w PN Nr 1 czyli

  W ramach projektu "Kolorowe wtorki", podczas których realizujemy tematykę żywieniową - 14 kwietnia królował w naszym przedszkolu kolor ZIELONY.

14-04-2015

Audycja muzyczna w PN Nr 1

  Dźwiękowe czary z blaszanej czary
(trąbka, puzon, instrument klawiszowy)
Tym razem artyści oczarowali nas dźwiękami z blaszanej czary i odkryli
tajemnice, jakie skrywają instrumenty dęte blaszane.

02-04-2015

Wielkanocny Zajączek w PN Nr 1

  W środowy poranek dzieci z Przedszkola Niepublicznego Nr 1 w Lubaniu gościły u siebie wielkanocnego zajączka. Spotkanie jednak miało niecodzienny charakter, bo i data była wyjątkowa - 1 kwietnia Pryma Aprilis. Jakież było zdziwienie dzieci, gdy na początku zabawy w drzwiach stanął nie Zajaczek a.......Mikołaj ;-D. Po prymaaprilisowych psikusach przyszedł jednak czas na właściwego o tej porze roku gościa - Wielkanocnego Zajączka. Były śpiewy, tańce - kicańce no i oczywiście niespodzianki. Wesołych Świąt !!!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...