Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

20-09-2019

Złoci Jubilaci

Pół wieku razem to wspaniały jubileusz. 19 września w lubańskiej Sali Ślubów Państwo Teresa i Jan Humenowie z tej właśnie okazji zostali uhonorowani Medalem Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanym przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

19-09-2019

Egzamin na prawo jazdy w Lubaniu

Decyzją radnych Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w Lubaniu powstanie Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (WORD).

18-09-2019

W 80. rocznicę napaści ZSRR na Polskę

Jak co roku w Lubaniu obchodzono rocznicę napaści sowieckiej na nasz kraj, Dzień Sybiraka, a przy tej okazji także 30. rocznicę powstania Koła Związku Sybiraków w Lubaniu.

Oświata

20-09-2019

Akcja profilaktyczna ,,Bezpieczna droga do szkoły”

Dnia 13 września br. w naszej szkole odbyła się prelekcja funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu, dla uczniów klas I – IV. Dotyczyła ona zapoznania uczniów i przypomnienia im najważniejszych zasad bezpieczeństwa.

19-09-2019

ZIELONY ROWER W SP3

Dnia 11 września ramach warsztatów „Zielony Rower” gościliśmy w naszej szkole leśników z nadleśnictwa Świeradów.

Kultura i sport

19-09-2019

Sportowcy zapraszamy na podium

Kto w ostatnim czasie brylował w świecie sportu? Czy lubanianie mogą pochwalić się pucharami, medalami? Czas na pięć minut lubańskich pasjonatów sportu.

17-09-2019

Europejskie dni dziedzictwa w Lubaniu

Europejskie Dni Dziedzictwa – wspólna inicjatywa Rady Europy i Unii Europejskiej, mają­ca na celu promowanie zabytków. W projekcie uczestniczą wszystkie państwa członkowskie...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...