Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Ośrodek Wsparcia Dziennego

Aktualności:

10-02-2016

Muzeum zdobyte!!!

Muzeum Regionalne zdobyte przez uczestników Ośrodka Wsparcia Dziennego w Lubaniu.

10-02-2016

Świat widziany przez alkogogle i narkogogle

W środę 10.02.2016r., w ramach profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom w Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu dla wszystkich uczestników zimowiska odbyły się warsztaty pn. "Świat widziany przez alkogogle i narkogogle"

09-02-2016

Z wizytą w schronisku

W procesie wychowawczym młodych ludzi, mającym doprowadzić do ukształtowania dojrzałego i odpowiedzialnego człowieka, nie powinno zabraknąć elementów prowadzących do stworzenia właściwej postawy wobec zwierząt – istot, których los zależy od nas.

08-02-2016

Dzień pełen atrakcji

W piątkowe południe nie brakowało atrakcji dla uczestników zimowiska. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od gościnnego występu aktorów z Krakowa, z Agencji Art – Metanoia, którzy zaprezentowali przedstawienie zatytułowane „Piraci”.

05-02-2016

Pierwszy tydzień ferii za nami

Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci. Za nami pierwszy tydzień zimowego wypoczynku w mieście, a co za tym się kryje? Nadszedł czas na pierwsze pożegnania.

05-02-2016

Konkurs "Gum Orbit" rozstrzygnięty

Wychowawcy Ośrodka Wsparcia Dziennego w Lubaniu w ramach zimowiska 2016, zorganizowali konkurs plastyczny związany z edukacją prozdrowotną jamy ustnej.

05-02-2016

Tłusty czwartek w OWD Lubań

Uczestnicy Ośrodka Wsparcia Dziennego w Lubaniu świętowały Tłusty Czwartek. Oprócz pałaszowania pączków, dowiedziały się trochę o zwyczajach związanych z tym "tłustym" dniem i historią samego pączka.

05-02-2016

Barwne zimowisko

W trakcie minionych dni zimowiska dzieci uczestniczyły w zajęciach prowadzonych w formie działań plastycznych, zabaw integracyjnych, ruchowych, gier edukacyjnych w trakcie których kształciły i rozwijały swoje zainteresowania, postawę twórczą, odkrywając własne uzdolnienia.

05-02-2016

Fistaszki w OWD Lubań

03 lutego grupa dzieci z zimowiska, udała się na seans do kina „Wawel” w Lubaniu. W tym dniu wyświetlana była piękna animowana komedia przygodowa „ Fistaszki”. Film bardzo wszystkim się podobał, dzieci przez całą drogę powrotną dzieliły się wrażeniami.

02-02-2016

Kolorowe ferie

Dzień drugi zimowiska odbywał się pod hasłem: „BIBUŁKARSTWO”. Prowadzące warsztaty panie Eugenia Butkowska oraz Krystyna Gęsikowska reprezentujące „Akademię Seniora” przy OWD Lubań, zapoznały uczestników z techniką tworzenia kwiatów z bibuły.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...