Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

09-04-2013

Pierwszy Dzień Wiosny w SP4

            Oj działo się, działo... Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole upłynął pod znakiem uśmiechu. Nauczyciele zasiedli w ławkach, tego dnia to uczniowie zajęli się prowadzeniem lekcji.

09-04-2013

Dzień Wody w SP 4

Dnia 22 marca w naszej szkole zrobiło się od... niebieskich postaci. Nie, nie odwiedziły nas Smerfy ani inne bajkowe stworki, to uczniowie postanowili odpowiedzieć na apel Samorządu o docenienie w tym dniu tego, co dla naszej planety najważniejsze – WODY.

08-04-2013

Już od roku szkolnego 2013/14 Gimnazjum 1 proponuje Русскиl

Obserwując zmieniającą się rzeczywistość społeczną, polityczną, gospodarczą Europy i patrząc przez pryzmat przemian  na świecie Dyrektor Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Lubaniu wychodząc naprzeciw młodemu pokoleniu proponuje naukę  języka rosyjskiego.

05-04-2013

Gimnazjaliści z 1 planują swoją karierę zawodową

Każdego roku uczniowie klas III Gimnazjum nr 1 im. S. Wyspiańskiego w Lubaniu realizują szkolny program edukacyjno – wychowawczy „Co dalej gimnazjalisto...”, dzięki któremu młodzież gimnazjalna otrzymuje pomoc merytoryczną, ułatwiającą   wybór szkoły ponadgimnazjalnej.

05-04-2013

Wyjazd do teatru

w dniu 4.04. dzieci 5 i 6-letnie miały okazję gościć w Teatrze w Jeleniej Górze, a przy okazji obejrzeć musical pt. "Przygody Rozbójnika Rumcajsa" Ernesta Brylla.

04-04-2013

"Kozucha Kłamczucha"

"Kłamstwo moje dzieci drogie, choć się zdaje, że malutkie- może czasem bardzo zranić, a to przecież jest okrutne." Nasze dzielne stażystki ( p.Ewa i p.Arleta) wraz ze swoimi opiekunkami ( p.Elą i p.Beatą ) - przygotowały dla dzieci wspaniałe przedstawienie na motywach bajki Janiny Porazińskiej "Kozucha Kłamczucha". Było wesoło i profesjonalnie. P.S. W roli słoneczka gościnnie wystąpił p.Janusz :-)

04-04-2013

Osiągnięcia sportowe Szkoły Podstawowej nr 3

  1. I miejsce w mieście, II miejsce w powiecie, V miejsce w finale regionu jeleniogórskiego w tenisie stołowym kategorii chłopców;
  2. I miejsce w finale miejskim w piłce halowej w kategorii dziewcząt;
  3. II miejsce w finale miejskim w piłce halowej w kategorii chłopców;
  4. II miejsce w mieście w piłce siatkowej kategorii czwórek chłopców.

03-04-2013

Kiermasz Świąteczny

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Lubaniu odbyło się w podsumowanie projektu wielkanocnego. W godzinach popołudniowych klasy starsze przedstawiły program dla rodziców. Przedstawienie miało zbliżyć wszystkich do tradycji związanych z tymi świętami.

02-04-2013

Wielkanocne zajęcia w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Lubaniu

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi postanowiliśmy zorganizować zajęcia otwarte w formie warsztatów, z udziałem rodziców dzieci (4-5-letnich) z gr. III. Zajęcia odbyły się 27 marca 2013 r.

02-04-2013

Witaminki, witaminki – w PM nr 3 dzieci z gr. III przygotowały sałatkę jarzynową

Z myślą o  witaminkach, postanowiliśmy wspólnie wybrać się do marketu, zakupić produkty i przyrządzić pyszną sałatkę jarzynową.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...