Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

09-05-2014

STARSZAKI Z PM NR 3 Z WIZYTĄ W SP NR 1 W LUBANIU

W piątek (20.02.2015r.) odbyło się podsumowanie przedszkolnego konkursu plastycznego „Ekologiczne serduszko walentynkowe”, w którym udział wzięło 20 dzieci oraz grupa I. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Prace konkursowe można podziwiać w holu na parterze przedszkola.

WSZYSTKIM LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    A. Sk.

09-05-2014

Wizyta przedszkolaków z PM nr 3 w Szkole Muzycznej

Dnia 5 maja przedszkolaki z dwóch grup wybrały się do Szkoły Muzycznej w Lubaniu.

09-05-2014

Przedszkolaki z PM nr 3 biorą udział w akcji

W ostatnich dniach kwietnia starszaki z Przedszkola Miejskiego nr 3 brały udział w akcji pod hasłem: "W Zielonym krajobrazie". Porządkowały trasy turystyczne i miejsca cenne przyrodniczo.

07-05-2014

DUŻY SUKCES GIMNAZJUM NR 1

29 kwietnia 2014r. w Lwówku Śląskim odbył się etap rejonowy Dolnośląskiego Konkursu „Jestem Bezpieczny w Domu, w Szkole i na Drodze” pod patronatem Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Drużyna z Gimnazjum nr 1 im. S. Wyspiańskiego w Lubaniu zdobyła II miejsce i będzie reprezentować region na etapie wojewódzkim.

06-05-2014

SESJA MŁODYCH EKOLOGÓW 2014

11 kwietnia 2014 roku w Sali Rajców lubańskiego Ratusza została zwołana przez Przewodniczącego Rady Miasta i Przewodniczącego Rady Powiatu Lubańskiego Sesja Młodych Ekologów. Tegoroczne obrady Sesji poświęcone były tematowi: " Jaki wpływ mają nasze rodziny i szkoły na ochronę lokalnego środowiska przyrodniczego?".

04-05-2014

Sukces chemików z „G1” w Konkursie Ogólnopolskim

Uczniowie z Gimnazjum nr 1 uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”, którego celem jest utrwalanie wiedzy z zakresu nauk ścisłych i ich znaczenia dla człowieka. Służy on aktywizacji  miłośników chemii, poprzez dalsze rozwijanie ich umiejętności.

02-05-2014

XIV Rajd Pieszy 3 DNI - 3 KRAJE - 3 WĘDRÓWKI

25 maja starszaki z PM nr 3 po raz kolejny wzięły udział w Łużyckich Wędrówkach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych. Pokonaliśmy trasę 6 km. Pogoda i humorki dopisały, nikt nie marudził, więc z dumą odebraliśmy swoje dyplomy ukończenia rajdu na mecie. Za rok z pewnością spotkamy się na szlaku. Niektórzy już jako uczniowie klasy I:)

M. K.

02-05-2014

„Multimedialne przedszkolaki” z PM nr 3 w Karpaczu

W ramach projektu „Multimedialne Przedszkole”, starszaki w dniach 23 – 24.04.2014 roku odbyły wycieczki do Karpacza. Głównym celem naszych podróży było zwiedzanie Centrum Informacyjnego Karkonoskiego Parku Narodowego.

29-04-2014

6 latki z PN Nr 1 wyróżnione w konkursie

      Zostaliśmy wyróżnieni w konkursie ogłoszonym przez  Miejski Dom Kultury i redakcję dwutygodnika "Ziemia Lubańska"    na "Pisankę i Palmę Wielkanocną".

 

29-04-2014

3 DNI - 3 KRAJE - 3 WĘDRÓWKI W NP1

    6 latki z PN Nr 1  po raz kolejny już wzięły udział w corocznym rajdzie pieszym pod nazwą Łużyckie Wędrówki. Starszaki  pokonały trasę koncertowo, a i wrażeń przyniosły całe mnótwo. Do zobaczenia na następnej wędrówce

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...