Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

16-01-2015

Dokarmianie ptaków


W środę dzieci wybrały się do przedszkolnego ogrodu ,celem zawieszenia karmnika dla ptaszków.

16-01-2015

W karnawale wszyscy bawią się wspaniale

      Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych ,ale i dla dzieci . Dla nich bal karnawałowy to czas niezwykły, wyczekiwany nawet przez wiele tygodni . W naszym przedszkolu także odbył się taki bal , podczas którego najmłodsi mieli możliwość wspólnej zabawy z prowadzącym " Super bohaterem Fleszem ". Niezliczone księżniczki , towarzyszący im kowboje ,  krasnoludki, królewny, motylki, smerfy , myszki a także inne postacie z kreskówek opanowały nasze przedszkole .Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech , który nie znikał , mimo chwilowego zmęczenia . Było bardzo radośnie kolorowo i zabawnie . Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę .

15-01-2015

Dzień Życzliwości w klimacie Jasełek i kolęd

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w Gimnazjum nr 1 im. S. Wyspiańskiego przeżyliśmy Dzień Życzliwości wypełniony Świątecznym Koncertem Życzeń.

13-01-2015

UNIWERSYTECKIE SPOTKANIA Z FIZYKĄ

16 grudnia 2014r. gimnazjaliści z „jedynki” kolejny raz uczestniczyli w wykładzie z fizyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Tym razem tematem zajęć była elektryczność i jej powiązanie z magnetyzmem.

13-01-2015

Podsumowanie Akcji

  W imieniu podopiecznych schroniska z Dłużynie Dolnej składamy serdeczne podziękowania przedszkolakom i ich rodzicom za pomoc w zbiórce żywności   dla "czworonogów" , zrozumienie trudnej sytuacji bezdomnych zwierząt.

11-01-2015

Jasełka w kościele p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Lubaniu (Uniegoszcz)

 

Dnia 11 stycznia 2015r o godzinie 10:00, na zaproszenie księdza proboszcza Marka Kurzawy
uczniowie naszego gimnazjum przedstawili Jasełka.

10-01-2015

Zabawy z kolorowymi chusteczkami

Zabawy z chusteczkami

 

Jedną z wielu ulubionych zabaw naszych dzieci są zabawy z kolorowymi chusteczkami.

09-01-2015

Zapisy do klasy pierwszej

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2  im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu  INFORMUJE, ŻE ZAPISY UCZNIÓW ROZPOCZYNAJĄCYCH NAUKĘ W NASZEJ SZKOLE OD 1 WRZEŚNIA 2017 r. ODBĘDĄ...

09-01-2015

Koncert muzyczny Filharmonii Jeleniogórskiej

  Po raz kolejny w naszym przedszkolu, odbył się koncert muzyczny Filharmonii Jeleniogórskiej tym razem w świątecznym klimacie, pt. "Świąteczne stroiki".

09-01-2015

Zima


Szaleństwa na śniegu.

Jest już zima a śniegu jak na lekarstwo. Grupa starsza żłobkowa wybrała się więc na spacer szukać oznak zimy . Udało się ! Ile było radości i szaleństwa na białym śniegu . O tym jak świetnie bawiły się dzieci świadczą ich piękne uśmiechy .   Mamy nadzieję , że uda nam się niebawem ulepić bałwana .  

 

                                                            M.T

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...