Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

24-03-2014

Powitanie wiosny

21 marca przedszkolaki z PM.nr 1 w barwnym korowodzie wyruszyły do miasta,by wesołymi okrzykami i kolorowymi kwiatami , wykonanymi specjalnie na ten dzień wspólnie z rodzicami w domu powitać wiosnę i na dobre pożegnać zimę. Było wesoło, głośno i kolorowo, a pogoda.... jak na wiosnę przystało... 

 

 

 

 

24-03-2014

Talenty zakwitły na wiosnę!

Właśnie zaczęła się astronomiczna i kalendarzowa wiosna. W naszej szkole 20 i 21 marca cieszyliśmy się nie tylko piękną pogodą. Od zawsze wiemy, że mamy wspaniałych, utalentowanych uczniów, ale postanowiliśmy ich „pokazać Światu.”

24-03-2014

Weź "byka za rogi"

19 marca 2014r. w naszej szkole uczniowie klas II i III, którzy świetnie radzą sobie z pisownią „trudnych” wyrazów, wzięli udział w Szkolnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”.
Celem konkursu było szerzenie wśród uczniów nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną oraz wyłonienie zwycięzcy do etapu powiatowego, który odbędzie się 2 kwietnia w Szkole Podstawowej w Olszynie.

23-03-2014

Witaj Wiosenko!

Pierwszy dzień wiosny w PM nr 3 to wielkie święto i zawsze obchodzi się je bardzo hucznie i radośnie. Tak było także i w tym roku - wszystkie grupy przedszkolne – na czele z maluchami ze starszego żłobka, zrobiły wiele hałasu maszerując barwnym korowodem wokół przedszkola. Starszaki, żegnając zimę i witając wiosnę, zaniosły Marzannę pod ratusz miejski, gdzie wzięły udział w happeningu.

21-03-2014

Czym powitać cię Wiosenko, gdy zielona wracasz znów...

    Dzisiaj 21.marca dzieci z PM nr 5 w Lubaniu pod kierunkiem pani zorganizowały degustację w " Kawiarence pod Marzanną".

21-03-2014

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W NP1

    W DNIU DZISIEJSZYM NASZE KOCHANE PRZEDSZKOLAKI WYSZŁY NA SPACER DO PARKU NA KAMIENNEJ GÓRZE W CELU ZNALEZIENIA PANI WIOSNY. AKCJA POSZUKIWAWCZA ZAKOŃCZYŁA SIĘ OGROMNYM SUKCESEM I CUDOWNĄ SŁONECZNĄ WIOSNĘ PRZYPROWADZIŁY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA.

  Wiosna idzie
Wiosna idzie, co to będzie?
Jeszcze tyle śniegu wszędzie.
I na dachu i na płotku,
w polu, w lesie i w ogródku.

Wiosna idzie nie ma strachu!
Zaraz zniknie śnieżek z dachu.
Już na pola i na łąki
lecą gońce jej, skowronki.
Lecą do nas wiosny gońce,
ciepły wietrzy, ptaki, słońce!

19-03-2014

STARSZY ŻŁOBEK POZNAJE ZAWÓD DENTYSTY I WETERYNARZA

Korzystając z okazji, że za oknem cieplej i weselej, dzieci ze starszej grupy żłobkowej udały się do gabinetu stomatologicznego i do weterynarza.

18-03-2014

Trójkowe przedszkolaki na tropie Pani Wiosny

Przedwiośnie rozpieszczało nas w tym roku wyjątkowo piękną pogodą. Sprzyjało to naszym spacerom, podczas których poszukiwaliśmy zwiastunów wiosny.

18-03-2014

Akademia Aqafresh

Trójkowe przedszkolaki wzięły udział w Ogólnopolskim Programie Edukacji Zdrowotnej dla Przedszkolaków ,,Akademia Aquafresh”. Program ten stawia sobie za cel zmniejszenie występowania próchnicy u dzieci w Polsce poprzez szeroko prowadzone działania profilaktyczne dla najmłodszych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...