Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

26-11-2014

„Dziś się pochwalimy, co już pięknie potrafimy…”

W środę 26 listopada dzieci z gr. VII oficjalnie, w obecności rodziców i zaproszonych gości, zostały pasowane na Starszaków.

26-11-2014

Teatr humoru Igraszka w spektaklu „O rybaku i złotej rybce”

W listopadowe przedpołudnie dzieci z naszego przedszkola zachwycały się  spektaklem, który  jest adaptacją znanej bajki Aleksandra Puszkina " O  Rybaku i  złotej rybce".

25-11-2014

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W NP 1

          Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!"

 

25-11-2014

Pluszowy miś - znamy go nie od dziś

W dniu 25.11.2014r. nasze "trójkowe" przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem.

24-11-2014

Dzieci z PM nr 5 otrzymały wyróżnienie...

Dnia 23.11.2014 r. grupa IV - "Kolorowe listki" uczestniczyła w XIX Gminnym Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Artystycznych w Osiedlowym Domu Kultury w Zarębie.

24-11-2014

W piątek w naszym przedszkolu była wielka draka- IV grupa pasowana została na starszaka!

Przedszkolaki z grupy IV udowodniły, że zasługują na miano starszaka.Dzieci przedstawiły swoje umiejętności w krótkim programie artystycznym oraz wykonały wszystkie zadania, o które poprosiły je przybyłe w tym dniu do przedszkola Kasztanowe Ludziki.

24-11-2014

Beania 2014 - Pasowanie na gimnazjalistę u Wyspiańskiego.

Dzień 20 listopada dla uczniów Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego był wielkim świętem. Tego dnia, zgodnie z tradycją szkoły, odbyły się Beania, czyli uroczystość pasowania na gimnazjalistów, przeprowadzana na wzór średniowiecznych, krakowskich otrzęsin żaków.

24-11-2014

Pasowanie na e- przedszkolaka to gratka nie byle jaka

Dnia 20 listopada w Przedszkolu Miejskim nr 3 odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców realizowane w ramach projektu „ Multimedialne Przedszkole”.

23-11-2014

Czytanie bajek

CZYTANIE BAJEK DZIECIOM

Czytanie bajek dzieciom wpływa pozytywnie na rozwój koncentracji uwagi , gdyż koniecznie jest skupienie się przez dłuższy czas na treści czytanego tekstu .

23-11-2014

Zabawy na świeżym powietrzu


Jeżeli aura nam pozwoli spędzamy mile czas na świeżym powietrzu. Nasze dzieciaczki zaprzyjaźniły się z wężem „Bellą” ,oczywiście same wybrały imię dla przyjaciela ,którego obowiązkowo zabieramy na spacer.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...