Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

13-03-2017

Konkurs na pocztówkę

Zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych, dorosłych mieszkańców i sympatyków Lubania do udziału w konkursie na pocztówkę „Lubań, ludzie, św. Maria Magdalena”.

13-03-2017

Dar dla Aleppo - apel Wojewody Dolnośląskiego

"Dar dla Aleppo" to inicjatywa zapoczątkowana przez kościoły chrześcijańskie Dolnego Śląska, mająca na celu pomoc zniszczonemu działaniami wojennymi Aleppo. Do akcji zainicjowanej przez abp. Józefa Kupnego, metropolitę wrocławskiego, chcemy zaprosić ludzi dobrej woli z całego Dolnego Śląska.

13-03-2017

LPWiK na sesji

Lutową sesję zdominował temat gospodarki wodno-kanalizacyjnej. Radni zapoznali się ze zrealizowanymi w minionym roku zadaniami. Mówiono też o planach na przyszłość, a wśród uchwał, które podjęli radni, była niewielka podwyżka cen za wodę i ścieki - o 17 i 14 groszy za metr sześcienny.

13-03-2017

Konsultacje społeczne

Burmistrz Miasta Lubań informuje mieszkańców oraz właścicieli nieruchomości na terenie miasta Lubań, iż w ramach konsultacji społecznych istnieje możliwość składania swoich sugestii, opinii i wniosków do koncepcji Studium uwarunkowań kierunków zagospodarowania przestrzennego Lubania.

10-03-2017

Ogłoszenie o przetargu

Burmistrz Miasta Lubań ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Lubaniu przy ulicy Adama Mickiewicza 15.

09-03-2017

„Wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej” - spotkanie informacyjne w Jeleniej Górze

Spotkanie odbędzie się 15 marca 2017 r. w Jeleniej Górze w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Plac Ratuszowy 32/32 a w godzinach 10.00-13.00.

08-03-2017

Lubański Wideoinformator

Zapraszamy do obejrzenia lubańskiego wideoinformatora. W nim: dar serca dla Kamila Nowosielskiego, drugie spotkanie klubu regionalisty, lubanianka - Sprawiedliwa Wśród Narodów Świata, z wizytą w lubańskim ZGiUK-u.

08-03-2017

Dotacja na własny biznes

Myślisz o założeniu własnej firmy? Masz ciekawy pomysł, chęci do działania, chcesz się usamodzielnić, pracować na swoim i rozpocząć fascynującą przygodę z biznesem?

08-03-2017

Zmiana terminu sympozjum

Zgromadzenie Sióstr św. Marii Magdaleny od Pokuty informuje o zmianie terminu sympozjum "Od pragnienia miłości do pełni życia" z 11 marca na 8 kwietnia.

08-03-2017

Odszedł pierwszy Biskup Legnicki

Diecezja Legnicka zawiadamia, że 7 marca, w godzinach porannych, po długiej chorobie zmarł Pierwszy Biskup Diecezji Legnickiej Tadeusz Rybak.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...