Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

22-07-2014

Ogłoszenie o przetargu

B U R M I S T R Z M I A S T A L U B A Ń
o g ł a s z a
pierwszy przetarg ustny nieograniczony

na sprzedaż lokalu mieszkalnego Nr 4 o powierzchni ogólnej 24,92 m2, bez pomieszczeń przynależnych, znajdujący się w budynku przy ul. Leśnej 38b wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu.

21-07-2014

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego

Na wniosek, Pani Małgorzaty Dobrowolskiej, Biuro Projektów i Zaopatrzenia Inwestycji A-Z Klinkier-Sklep z siedzibą w Żarach, działającej w imieniu i na rzecz Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu, Zakład w Wałbrzychu, Wojewoda Dolnośląski wydał decyzję Nr I-P-39/14 o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zadania n: Budowa sieci gazowej średniego ciśnienia w ul. Torowej. Inwestycja zlokalizowana będzie na terenie działki: nr 1 AM-8, obręb 0003, miasto Lubań, stanowiącej teren kolejowy zamknięty.

18-07-2014

Konkurs "Dolnośląski lider RPO"

Już po raz czwarty dolnośląskie instytucje i samorządy, firmy i uczelnie, zakłady opieki zdrowotnej i organizacje pozarządowe mają szansę powalczyć o tytuł Dolnośląskiego Lidera RPO. W ubiegłych latach udało się to Gminom Świebodzice i Wałbrzych oraz Milickiemu Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych.

17-07-2014

Rozbudowa skateparku

16 lipca lubański skatepark "wzbogacił się o nowe urządzenia. Dla amatorów jazdy na deskorolce, łyżworolkach oraz rowerach BMX jest to długo oczekiwana atrakcja.

15-07-2014

Nasze statystyki - czerwiec 2014

Działania Straży Miejskiej w Lubaniu – CZERWIEC 2014 Liczba przeprowadzonych interwencji:  286 Interwencje własne:  230 Interwencje...

15-07-2014

XX Abstynencki Festiwal Muzyczny

W miniony weekend odbył się XX Międzynarodowy Abstynencki Festiwal Muzyczny zorganizowany przez Lubańskie Stowarzyszenie Abstynentów "Odnowa" w Lubaniu przy współpracy Dolnośląskiej Federacji Profilaktyki Uzależnień "Ślęża". Miejscem czterodniowego, jubileuszowego festiwalu połączonego ze zlotem rodzin abstynenckich z całej Polski był Chrześcijański Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy w Karłowicach.

14-07-2014

Równi na rynku pracy

Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP  zaprasza do wzięcia udziału w projekcie systemowym  „RÓWNI NA RYNKU PRACY” REALIZOWANYM przez MŁODZIEŻOWE CENTRUM KARIERY W LUBANIU.

14-07-2014

Informacja

Zarząd Województwa Dolnośląskiego informuje o uchwaleniu Programu ochrony środowiska przed hałasem dla województwa dolnośląskiego.

14-07-2014

Warsztaty, wykłady, wyjazdy

Uczestnicy warsztatów pracy aktora odbyli kolejne próby spektaklu teatralnego. Efektem tych spotkań jest wyłonienie głównych i drugoplanowych postaci aktorskich do sztuki teatralnej. Ponadto w trakcie warsztatów seniorzy pogłębiają swoją wiedzę z dziedziny kostiumologi, gdzie w ramach twórczej pracy powstają efektowne kostiumu.

10-07-2014

Powstaje Dolnośląska Rada Działalności Pożytku Publicznego

W dniu 7 lipca 2014 r. Marszałek Województwa Dolnośląskiego ogłosił nabór kandydatów do Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Nabór kandydatów na przedstawicieli organizacji pozarządowych w DRDPP potrwa do 5 sierpnia 2014 r. Szczegółowe informacje o naborze kandydatów zostały zamieszczone na stronach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego: http://www.umwd.dolnyslask.pl/organizacje-pozarzadowe, tablicy ogłoszeń w UMWD oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...