Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

09-04-2013

2 X TEATR - Karaluchy Shopping

Teatr „DZIEWIĄTKA” serdecznie zaprasza na występ pn. "2 X TEATR", który odbędzie się 10 kwietnia o godz. 17:00 w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu. Wstęp wolny.

04-04-2013

Spływ Kwisą i rajd rowerowy - zapisy!

W tym roku w ramach Dni Lubania nowości dla miłośników wypoczywania na sportowo – rowerowa sobota i niedziela z wiosłami. Zapraszamy do udziału w spływie pontonowym Kwisą oraz rajdzie rowerowym po malowniczych okolicach Lubania. Na obie imprezy można się zapisywać od 11 do 19 czerwca, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

03-04-2013

Zaproszenie na Targi

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego Wydział Turystyki ma zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w Targach turystycznych, które odbędą się w dniach 5-7 kwietnia br. Jednocześnie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji pn. "Dobre praktyki promocji i budowania produktu turystycznego na przykładzie Stawów Milickich i ukraińskiego Dniepropietrowska", która odbędzie się w Sali Nr 2 w godzinach 11:45 - 13:00. Zapraszamy również do odwiedzania stoiska Dolny Śląsk przygotowanym przez Samorząd Województwa i Partnerów.

03-04-2013

Dni Lubania 2013 – świętujmy razem w naszym mieście!

Trwają ostatnie przygotowania do tegorocznych Dni Lubania, dorocznego święta naszego miasta. Podobnie jak w roku ubiegłym miasto proponuje dziesięciodniowy program atrakcji, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników aktywnego i ciekawego spędzania wolnego czasu przygotowane są liczne historyczne, sportowe i rodzinne atrakcje w sercu miasta i w dzielnicach, dla amatorów rozrywki na wysokim poziomie występy znanych i lubianych a tym, którzy chcieliby współtworzyć święto miasta zapewniono możliwość wzbogacenia programu imprezy.

29-03-2013

Na niemieckich Górnych Łużycach rozpoczął się sezon turystyczny.

Na stronie www.oberlausitz.com ukazał się artykuł obwieszczający początek sezonu turystycznego  na niemieckich Górnych Łużycach. 

29-03-2013

Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław 2013

Niebawem w stolicy Dolnego Śląska będzie miało miejsce wydarzenie o kapitalnym znaczeniu dla dolnośląskiej turystyki.

 

28-03-2013

Podziękowania

28-03-2013

X Młodzieżowe Zatargi z Teatrem - wyniki

25 marca w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu odbył się Ogólnopolski Festiwal Teatralny.

27-03-2013

27-03-2013

Jarmark Wielkanocny pod śniegową pierzyną

Tegoroczny jarmark wielkanocny, podobnie jak w minionym roku, otworzył plenerowy program artystyczny, przygotowany przez uczniów Gimnazjum nr 3 im. Euroregionu Nysa. Z nieba sypał śnieg, a młodzi ludzie z wielkim entuzjazmem próbowali przekonywać swoimi występami zmarzniętych do szpiku kości przechodniów, że od 24 godzin w mieście gości wiosna i lada moment świat nabierze kolorów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...