Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 1

Aktualności:

18-01-2019

Nasz wicemistrz ortografii

W dniu 08 stycznia 2019 r. w Smolniku odbył się VIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii 2018/2019”. W zmaganiach wzięli udział uczniowie klas VIII oraz III gimnazjalnych.

18-01-2019

Udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Segregujemy, mniej płacimy” lub „Nie mieszaj! SEGREGUJ”

Uczniowie lubańskiej Jedynki wzięli udział w otwartym konkursie plastycznym pt. „Segregujemy, mniej płacimy” lub „Nie mieszaj! SEGREGUJ”. Konkurs został przygotowany przez Urząd Miasta Lubań, Starostwo Powiatowe w Lubaniu oraz Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu.

18-01-2019

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Bioregionie "Doliną rzeki Kwisy - parki, ogrody, zamki i pałace".

Do konkursu zgłosiło się 15 placówek z 6 gmin z doliny Kwisy. Każda szkoła uczestnicząca w konkursie wystawiła dwuosobową reprezentację. Naszą placówkę reprezentowała Oliwia Janik z klasy III b gimnazjum oraz Zuzanna Wieczorek z klasy VIII a.

03-01-2019

Kochamy Góry Izerskie - udział w konkursie fotograficznym lubańskiej Jedynki

Uczennice naszej szkoły – miłośniczki fotografii wzięły w nim aktywny udział. Z ogromnym zaangażowaniem i pasją wykonały zadanie konkursowe. Wysłały swoje amatorskie fotografie, prezentując uroki naszych pięknych Karkonoszy i ich okolic w szacie jesiennej oraz zimowej.

03-01-2019

Święto Niepodległości. Fakty znane i mniej znane.... – prelekcja hitoryczna w lubańskiej Jedynce

W dniu 20 grudnia 2018 r. gościliśmy w naszej szkole znanego regionalistę, przyjaciela naszej szkoły, Pana Piotra Kucznira. Prelekcja zaproszonego gościa była pięknym zwieńczeniem obchodów 100- lecia Niepodległości Polski

31-12-2018

Życzenia noworoczne

Wszystkiego co najlepsze!!! W Nowym 2019 Roku. Spełnienia marzeń, spokoju i zdrowia. A przyszłym absolwentom spokojnego rozpoczęcia nowego roku szkolnego w wymarzonej szkole.

25-12-2018

Betlejemskie Światełko Pokoju, wspólne kolędowanie w SP1

W dniu 20 grudnia br. naszej szkole zapłonęło Betlejemskie Światło Pokoju. To płomień, który został rozpalony w Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem. Niesiony rękoma skautów, przebył drogę aż do naszego kraju. W tym roku zawitał również do naszej szkoły.

23-12-2018

Dwoje nauczycieli na MEDAL z SP1

Z radością i dumą informujemy, że dwoje naszych nauczycieli osiągnęło sukces w plebiscycie Gazety Wrocławskiej "Nauczyciel na medal 2018".

21-12-2018

Sukcesy sportowe uczniów klas IV- VI lubańskiej Jedynki

Ten sezon obfitował w wiele wyróżnień i awansów sportowych naszych uczniów wśród klas 4-6. Gratulacje należą się zawodnikom, którzy sportową walką w pełni przyczynili się do osiągnięcia tych sukcesów, a było ich sporo.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...