Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

20-07-2017

Przywiozą minerały

Po co Lubaniowi Sudecki Festiwal Minerałów? Skąd pomysł na taką imprezę? I co tak naprawdę wydarzy się w Lubaniu za rok? Po konferencji prasowej znamy odpowiedzi na powyższe pytania.

20-07-2017

Inwestycje na lato(a)

Choć wakacje kojarzą nam się z odpoczynkiem oraz przerwą od nauki i pracy, w samorządzie praca wre. Budowa boiska przy SP1, wykonanie nawierzchni i kanalizacji deszczowej na ulicy Moniuszki, oświetlenie Placu Strażackiego czy przebudowa ulicy Starolubańskiej będą miały swój finał już we wrześniu.

20-07-2017

Miasto przyjazne MŚP

19 lipca 2017 r. w siedzibie Urzędu Miasta Lubań zostało zawarte porozumienie o współpracy pomiędzy miastem Lubań a Dolnośląskim Funduszem Rozwoju. Porozumienie podpisali Burmistrz Arkadiusz Słowiński i Prezes Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju Marek Ignor.

Oświata

12-07-2017

Bezpieczeństwo nad wodą - ważna sprawa! W Akademii to podstawa!

12 lipca Akademicy mieli przyjemność uczestniczyć w bardzo ciekawym programie edukacyjnym pt.: "Bezpiecznie nad wodą".

01-07-2017

Uroczyste zakończenie roku w żłobku

W piątek odbyła się w żłobku uroczystość zakończenia roku z udziałem Burmistrza Lubania Arkadiusza Słowińskiego, Pani Dyrektor Żłobka Miejskiego Jolanty Fiłki, personelu, rodziców, a przede wszystkim dzieci.

Kultura i sport

21-07-2017

Kolejne wielkie ściganie w Olszynie!

Już za tydzień 28-29 lipca na największym torze off-road w Europie OLSZYNA MOTOPARK po raz trzeci odbędzie się długodystansowy wyścig Off Road Masters Race 24.

17-07-2017

Lubański Konkurs Poetycki

Zapraszamy do udziału w IX Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „O czym szepczą bazaltowe skały” O Złote Lubańskie Pióro.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...