Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

11-06-2018

Lubań dla Niepodległej - granty rozdane

Na początku marca burmistrz Lubania Arkadiusz Słowiński zaprosił aktywne grupy mieszkańców do współorganizacji obchodów 100. Rocznicy Niepodległości, ogłaszając program małych grantów.

14-06-2018

Dobry start

Rodzicu zgłoś się po wsparcie finansowe z rządowego programu "Dobry start".

13-06-2018

Pomóż pogorzelcom

Zespół Parafialny „Caritas” NSPJ w Lubaniu zwraca się do Państwa z prośbą o pomoc dla rodziny z Olszyny, która z powodu groźnego pożaru utraciła cały swój dobytek.

Oświata

14-06-2018

„Bujamy w chmurach humanistycznie i czytamy”

Początek czerwca w SP 4 w Lubaniu to tradycyjny termin dwóch imprez związanych z książką i czytaniem: „Humanistyczne Bujanie w Chmurach” oraz akcja „Jak nie czytam, jak czytam”. Tegoroczne „Humanistyczne Bujanie w Chmurach” odbyło się 8 czerwca pod hasłem „Pokochaj literaturę fantasy”.

11-06-2018

Sukces siódmoklasisty z lubańskiej Jedynki w lekkoatletyce

Mateusz Franczak ma na swoim koncie sporo zwycięstw. Na scenie biegowej jest już od kilku lat i z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki. Uczeń siódmej klasy, pełen energii i niesamowicie szybki, ma na swoim koncie starty i medale w wielu ważnych imprezach sportowych.

Kultura i sport

13-06-2018

Lubańska młodzież dla Świeradowa

Wspólna zabawa z bajkowymi trollami, gry i zadania w grupach, rozbijanie kolorowej piniaty, słodkie upominki i poczęstunek - to atrakcje, które z okazji Dnia Dziecka dla dzieci i młodzieży z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Świeradowie-Zdroju przygotował lubański Klub Liderów Młodzieżowych.

11-06-2018

Letnia Akademia Terapeutyczno - Profilaktyczna

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Lubaniu zaprasza na półkolonię.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...