Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

Film video
14-04-2021

Wideoinformator 14.04.2021 r.

W bieżącym materiale poruszymy sprawę parków kieszonkowych oraz kwestię imprez miejskich.

06-04-2021

Jak wziąć udział w spisie?

W związku z rozpoczęciem Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 i jego wydłużeniem do 30 września br. uprzejmie informujemy, że podstawową metodą realizacji obowiązku spisowego jest samospis poprzez aplikację dostępną na stronie spis.gov.pl.

15-04-2021

Zaszczepimy się w MOSiR

Najprawdopodobniej w maju ruszy w Lubaniu Punkt Szczepień Powszechnych. Lokalizacja punktu zaproponowana przez Gminę Miejską Lubań zyskała już akceptację.

Oświata

16-04-2021

Sukcesy w zDolnym Ślązaku Fizycznym i Historycznym uczniów SP1!

Z przyjemnością informujemy, ż uczniowie naszej szkoły zakończyli z ogromnym sukcesem tegoroczne zmagania konkursowe zDolnego Ślązaka Fizycznego oraz Historycznego.

15-04-2021

Uczeń SP4 laureatem konkursu wojewódzkiego

Niezmiernie miło nam poinformować, że Wiktor Wyszatycki, uczeń klasy 8b Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu, otrzymał tytuł laureata wojewódzkiego konkursu zDolny Ślązak z chemii, który jest realizowany w ramach Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień.

Kultura i sport

16-04-2021

Ruszyła rekrutacja do teatru cieni!

Klub Liderów Młodzieżowych w Lubaniu zaprasza młodzież do bezpłatnego udziału w cyklu zajęć teatralnych.

16-04-2021

Orka na zgrupowaniu

Reprezentanci UKS Orka Lubań przebywają na zgrupowaniu w Dębicy. Nieco wcześniej lubanianie wystartowali na zawodach Grand Prix Polski, które odbyły się w Warszawie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...