Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

10-05-2019

Lżejszy oddech miasta

Lubań, tak jak wiele innych miast w Polsce boryka się z problemem smogu.

17-05-2019

Pomóżmy potrzebującym

  "Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili" Zespół Parafialny "Caritas" NSPJ w Lubaniu zwraca się z prośbą do ludzi dobrej woli o...

16-05-2019

Strategia = droga rozwoju

W połowie maja miało miejsce pierwsze spotkanie konsultacyjno-warsztatowe, którego celem było zebranie opinii i idei, mających posłużyć do stworzenia strategii marketingowej Lubania.

Oświata

13-05-2019

Kreatywne zabawy z patyczkami

Zabawy z patyczkami to jedna z naszych ulubionych zabaw. Przy pomocy patyczków dzieci musiały odwzorować identyczne wzory i szlaczki. Są to świetne ćwiczenia manualne, które zawsze warto wspierać.

15-05-2019

Muzyczna podróż uczniów lubańskiej Jedynki

W ostatnim czasie uczniowie klas 1-4 lubańskiej „Jedynki” mieli okazję uczestniczyć w audycjach muzycznych. W dniach 13 i 14 maja 2019 r. najmłodsi udali się do Szkoły Muzycznej I. st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu, by uczestniczyć w niezwykłej „muzycznej podróży”.

Kultura i sport

16-05-2019

Senior w świecie paragrafów

W maju słuchacze lubańskiego UTW mieli możliwość poznania skrawka prawnej rzeczywistości. Radca prawny dr Marek Zalisko w klarowny sposób przybliżył im niecodzienne zagadnienia.

07-05-2019

Zaplanuj maj z Lubaniem

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem majowych wydarzeń w Lubaniu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...