Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

Film video
05-12-2016

Zapraszamy do Lubania, bo lubimy Lubań.

Kilka miesięcy obserwacji lubańskich wydarzeń, pół tysiąca osób zaangażowanych w projekt i najlepsze momenty z życia Lubania - tak wyglądała realizacja najnowszego filmu promującego nasze miasto.

07-12-2016

Po co Lubaniowi patronka?

Trwają coraz bardziej zaawansowane przygotowania do obchodów nadania Lubaniowi patronatu św. Marii Magdaleny. O tym, czego możemy się spodziewać i do czego Lubaniowi ten patronat rozmawialiśmy z zastępcą burmistrza Lubania, M. Tomiczkiem.

09-12-2016

Świątecznie w urzędzie

Tradycyjnie przedszkolaki ubrały choinkę w Urzędzie Miasta Lubań. Tym razem magię zbliżających się świąt przyniosła społeczność Przedszkola Miejskiego nr 3.

Oświata

09-12-2016

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 01.12.16r dzieci z gr II z Przedszkola Miejskiego nr 5 pod przewodnictwem Pani Joanny Czyrko wstąpiły w poczet naszych przedszkolaków.

08-12-2016

Drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie „Jestem Smart” dla Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu

Po 5 latach udziału w akcji Szkoła z Klasą 2.0 i wielu wewnątrzszkolnych TIK-owych warsztatach, cyfrowy narzędziownik nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu jest bogaty i wszechstronny.

Kultura i sport

09-12-2016

Muzeum na stacji PKP, czyli historia w dotyku.

W obszernych piwnicach dworca PKP powstało muzeum broni i militariów.

08-12-2016

Spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą - 7.12.2016 r.

Środowe popołudnie w lubańskim Ratuszu stanowiło nie lada gratkę dla miłośników mocnych wrażeń rodem z akt policyjnych i świata przestępczego i było największym wydarzeniem literackim w Lubaniu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...