Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

05-05-2016

Trzeci Maja w Lubaniu

Biało-czerwone wiązanki, sztandary, występ orkiestry dętej, a także pieśni patriotyczne w wykonaniu parafian. Tak Lubań obchodził 225. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

04-05-2016

Polska Straż Graniczna wspiera Macedonię

4 maja 2016 roku 30 funkcjonariuszy Straży Granicznej wyruszyło z Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu na misję zagraniczną do Macedonii. Wspólnie z macedońskimi służbami będą oni realizować zadania w ochronie zewnętrznej granicy Unii Europejskiej.

04-05-2016

Zmiany w obsłudze pasażerskiej na Dworcu Autobusowym w Lubaniu

Informujemy podróżnych, iż w związku z planowanym rozpoczęciem procesu inwestycyjnego na terenie dotychczasowego dworca przy ul. Szarych Szeregów, w najbliższych dniach zmieni się organizacja obsługi pasażerskiej.

Oświata

Kultura i sport

04-05-2016

Międzynarodowe spotkanie organizatorów rajdu pieszego 3 Dni – 3 Kraje – 3 Wędrówki

W piątek 28 kwietnia br. w reprezentacyjnej sali ratusza w Zittau miało miejsce spotkanie delegacji organizatorów XVI Międzynarodowego Rajdu Pieszego „3 DNI – 3 KRAJE – 3 WĘDRÓWKI” z Prezydentem...

24-04-2016

Zaplanuj maj z Lubaniem

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem majowych wydarzeń w Lubaniu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...