Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

27-01-2020

Przekazanie sprzętu dla OSS SG w Lubaniu

27 stycznia 2020 r. w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu odbyło się spotkanie Komendanta Ośrodka z Burmistrzem Miasta Lubań.

24-01-2020

Zrobisz prawko w Lubaniu

Lubański odział WORD-u został otwarty. Pierwsze egzaminy już za chwilę.

24-01-2020

Wsparcie dla stowarzyszeń

230 tys. z budżetu miasta zostanie przeznaczonych na realizację zadań publicznych z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, działalności na rzecz organizacji pozarządowych oraz zapobiegania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Oświata

21-01-2020

Podium w ogólnopolskim konkursie „Projektanci edukacji”

Uczniowie klasy 3b z wychowawcą Wiolettą Bućko zdobyli Grant Nowej Ery w X edycji ogólnopolskiego konkursu „Projektanci edukacji”.

20-01-2020

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"...W. Szymborska - PM 1

W ramach projektów czytelniczych "Mały Miś w świecie wielkiej literatury" i "Magiczna moc bajek" dzieci z grupy II miały przyjemność gościć w przedszkolu swoich rodziców i innych zaproszonych gości, którzy promowali głośne czytanie bajek, baśni i opowiadań.

Kultura i sport

27-01-2020

Zaplanuj luty z Lubaniem - ferie zimowe 2020

Lutowa propozycja wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych, sportowych – czyli jednym słowem to, co dla Lubanian ważne w nadchodzącym miesiącu, powiększyła się o ofertę zimowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych.

27-01-2020

Akcja wolontariacka lubańskiej młodzieży

Spotkanie z Mikołajem w styczniu? A czemuż by nie! Ten wyjątkowy gość z Laponii towarzyszył lubańskiemu Klubowi Liderów Młodzieżowych podczas akcji wolontariackiej "Paczka Noworoczna" dla dzieci i młodzieży z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Świeradowie-Zdroju, zorganizowanej 20 stycznia 2020.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...