Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

19-02-2019

Zaginione skarby wracają do Lubania

Przed drugą wojną światową Lubań posiadał bogate zbiory biblioteczne przechowywane od 1795 r. w okazałym budynku Szkoły Lutra.

15-02-2019

Zimowa Akademia Profilaktyczna 2019

W okresie ferii zimowych, które dla uczniów są wyczekiwanym czasem odpoczynku, jak co roku Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Lubaniu zorganizowała zajęcia terapeutyczne w...

04-02-2019

Granty na wymianę źródeł ciepła w Lubaniu

OGŁOSZENIE GRANTODAWCY O PRZYSTĄPIENIU DO REALIZACJI PROJEKTU GRANTOWEGO PN. „Wymiana źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie Miasta Lubań”

Oświata

19-02-2019

Walentynki

W dniu 14 lutego w naszym przedszkolu w grupie III odbyły się Walentynki. Dzieci były zachęcone do okazywania uczuć innym osobom, do czerpania radości ze wspólnej zabawy i pobytu w przedszkolu.

18-02-2019

Chemicy z 1a

W ramach programu innowacyjnego dla uczniów młodszych „Mali chemicy” p. Marty Pastuchewicz, nauczyciela chemii, uczniowie klas 1-3, 15 lutego br., rozpoczęli cykl zajęć opartych na doświadczeniach chemicznych.

Kultura i sport

22-02-2019

Podróż w czasie słuchaczy z UTW

Husyci siejący grozę, przedsiębiorczość dawnych lubanian, schadzki magdalenek z franciszkanami, bociany na Domu Solnym czy lubańska cegła eksportowana na cały świat - to ciekawostki z historii Lubania, jakimi raczyła studentów Uniwersytetów Trzeciego Wieku lubańska przewodniczka miejska.

19-02-2019

Projekt Siła Kobiet

8 marca br. o godz. 9:00 na auli ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu zapraszamy na Projekt Siła Kobiet. W tym roku gościem specjalnym będzie Miłka Raulin najmlodsza Polka ,która zdobyła...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...