Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

13-02-2018

Milion złotych na Dom Solny

Miasto Lubań otrzyma ministerialną dotację na zabezpieczenie dachu na Domu Solnym. Prace w technologii zgodnej z wymogami konserwatorskimi mają ruszyć w lecie.

14-02-2018

Nekrolog

Przepełnieni bólem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 13 lutego 2018 r. Leszek Mańkowski, nasz emerytowany wieloletni, ceniony pracownik samorządowy, wspaniały Kolega i Przyjaciel.

12-02-2018

Lubań pomaga uzależnionym

Lubański samorząd od lutego stworzył miejsce kompleksowej pomocy - Punkt Konsultacyjny dla Osób i Rodzin z Problemem Uzależnienia oraz Przeciwdziałania Przemocy

Oświata

18-02-2018

„Kraina eksperymentów” w lubańskiej Jedynce – nietypowe lekcje fizyki dla młodych naukowców

W dniu 13 lutego 2018 r. gościliśmy w naszej szkole zespół ludzi z ogromną wiedzą, pasją i doświadczeniem. „Krainę ekperymentów” tworzą osoby, które najlepiej potrafią rozbudzać i rozwijać ciekawość i zainteresowania. To naukowcy z pasją!

15-02-2018

Walentynki w SP 2

Walentynki to święto czułych gestów i ciepłych słów, dlatego uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu nie żałowali tego dnia serdeczności wszystkim, których darzą sympatią.

Kultura i sport

12-02-2018

Podsumowanie XIII edycji turnieju im. Duziaka

 W XIII edycji turnieju piłki halowej uczestniczyło 7 zespołów. Zawody otworzyła  Dyrektor MOSiR w Lubaniu Małgorzata Garula. Punktualnie o 10.00 zawodnicy przystąpili do rozgrywek w systemie każdy z każdym, rozegrano 21 meczów po 14 minut. Było sporo grania!

12-02-2018

Kultura dla seniora

W czwartkowy wieczór słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu uczestniczyli w koncercie pt. „Gdzie Te Chłopy” w ramach Zdrojowych...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...