Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

Aktualności:

11-04-2017

Życzenia wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim czytelnikom dużo zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, wiosennego optymizmu i radosnej atmosfery przy świątecznym stole. Dyrektor i Pracownicy Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lubaniu

10-04-2017

Akcja społeczno - edukacyjna "Żonkile"

Z okazji 74. rocznicy powstania w getcie warszawskim Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN organizuje akcję społeczno – edukacyjną „Żonkile”.

06-04-2017

Młodzieżowy Klub Czytelniczy

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek do udziału w spotkaniu Młodzieżowego Klubu Czytelniczego. Spędźmy miło czas, rozmawiając o książkach, które nas zainteresowały. Planujemy spotykać się raz w miesiącu. 19 kwietnia o godz. 16.00 w Oddziale dla Dzieci :)

03-04-2017

Z ksiązką na wesoło - wystawa.

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy "Z książką na wesoło" wykonaną przez studentów Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa. Wystawa dostępna w miesiącach kwiecień - maj 2017, w godzinach pracy Biblioteki. "Galeria nad Schodami" (Biblioteka-Ratusz).

08-03-2017

Literacki Kogel-Mogel - 03.03.2017 r.

Kogel-mogel, wszystkim dobrze znany deser, trzeciego marca był serwowany w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Marii Konopnickiej w Lubaniu z okazji Międzynarodowego Dnia Pisarza.

06-03-2017

Ferie z Biblioteką

Ferie dobiegły końca. Tegorocznym zajęciom przyświecało hasło: „Ferie z Wyobraźnią”. Spotkania oferowane przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Lubaniu cieszyły się dużym zainteresowaniem.

02-03-2017

Młodzieżowy Klub Czytelniczy

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek do udziału w pierwszym spotkaniu Młodzieżowego Klubu Czytelniczego. Spędźmy miło czas, rozmawiając o książkach, które nas zainteresowały. Planujemy spotykać się raz w miesiącu. Rozpoczynamy 15 marca o godz. 16.00 w Oddziale dla Dzieci :)

01-03-2017

Spotkanie edukacyjne z Jakubem Skworzem

Zachęcamy uczniów klas III szkół podstawowych do udziału w spotkaniu z Jakubem Skworzem – autorem książki „Prawie bajki. Nieznajomość prawa szkodzi”. W trakcie spotkania dzieci poznają zabawne i mądre opowieści, które wprowadzą je w świat prawa.

27-02-2017

Konkurs poetycko-literacki

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie poetycko-literackim organizowanym przez MiPBP w Lubaniu pod patronatem Burmistrza Miasta Lubań „Maria Magdalena patronką lubańskich ulic. Mała lub wielka historia miasta Lubań”.

22-02-2017

Spotkanie z wolontariuszkami Schroniska dla Zwierząt Małych w Dłużynie Górnej

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z wolontariuszkami ze Schroniska dla Zwierząt Małych w Dłużynie Górnej, które odbędzie się 23.02.2017 r. (czwartek) o godz. 12.30 w Oddziale dla Dzieci (Biblioteka-Ratusz). Spotkaniu towarzyszyć będzie zbiórka karmy dla kotów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...