Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
04-08-2022

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko

MECHANIK SAMOCHODOWY

w Wydziale Transportu, Logistyki i Zaopatrzenia

Zakładu Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Lubaniu

 Oferujemy warunki:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się Spółce
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów - ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • miejsce pracy: Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Lubaniu – Wydział Transportu Logistyki i Zaopatrzenia, ul. Lwówecka 8 w Lubaniu – praca w terenie na obszarze powiatu lubańskiego i powiatów ościennych

 Wymagania w stosunku do kandydatów:

 Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie wskazane techniczne średnie lub zawodowe mechanika pojazdów samochodowych lub doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z mechaniką pojazdów,
  • wskazane prawo jazdy kat. B,
  • niekaralność za przestępstwa,
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku,
  • mile widziane posiadanie wiedzy z zakresu serwisowania oraz znajomości podstaw mechaniki, hydrauliki i pneumatyki.

 Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na doszkalanie
  • dokładność, rzetelność i odpowiedzialność,
  • zdolności techniczne,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • pełna dyspozycyjność,
  • docenimy dodatkowe kwalifikacje np.: kurs spawacza, obsługa komputerów diagnostycznych itp.

 Ogólny zakres obowiązków:

  • sprawdzanie stanu technicznego poszczególnych podzespołów i układów pojazdów ciężarowych,
  • wykonywanie pomiarów diagnostycznych,
  • wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych samochodów ciężarowych i ich zespołów,
  • kontrolowanie stanu technicznego zespołów i układów samochodów ciężarowych,
  • regulowanie i sprawdzanie działania pojazdów specjalnych i ich zespołów, np.: wciągarek, napędów żurawi samochodowych, siłowników hydraulicznych i pomp hydraulicznych za pomocą urządzeń diagnostycznych na stanowiskach obsługowo-naprawczych, z użyciem narzędzi monterskich, pomiarowych, ślusarskich i innych
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy, dbanie o powierzony sprzęt.

Wymagane dokumenty:

  1. List motywacyjny /curriculum vitae,
  2. Oświadczenie – zgoda na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji

 Termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

      Termin składania dokumentów: 2022-08-16 (wtorek) do godz. 15.00

       Miejsce i forma składania dokumentów: Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o. o. Bankowa 8 59 – 800 Lubań – Dział Organizacyjny, kadry Spółki

Dopuszczamy złożenie dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kadry@zgiukluban.pl

 Termin i miejsce rozmowy kwalifikacyjnej

Po wstępnym etapie rekrutacji kandydaci, którzy przejdą pozytywnie proces rekrutacji zostaną poinformowani telefonicznie o terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej.

 Sugerowany termin zatrudnienia: sierpień/wrzesień 2022 r.

 Informacje dodatkowe:

Kontakt z Działem Organizacyjnym - kadrami spółki:

Aneta Kozaczuk tel. 75 671 12 24

Magdalena Torba tel. 75 671 12 25

Dokumenty aplikacyjne kandydatów, którzy nie zakwalifikowali się do postępowania sprawdzającego  zostaną odesłane pocztą na wskazany adres do korespondencji.