Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
16-11-2020

Oświadczenie Szefa Sztabu WOŚP w Lubaniu w sprawie organizacji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele i Sympatycy,

Od prawie 30 lat, na terenie naszego kraju Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla poprawy bezpieczeństwa, zdrowia i życia nas wszystkich.

Od samego początku jest ona wpisana w kalendarium wydarzeń naszego miasta a od pięciu lat mam zaszczyt prowadzić lokalny sztab. Wszyscy staramy się, abyśmy mogli wspierać tę niesamowitą grę Orkiestry i organizujemy nasz lokalny Finał WOŚP odpowiedzialnie i na najwyższym poziomie.

Mając na uwadze wydarzenia ostatnich miesięcy a szczególnie dni, to jak wielkie ryzyko niosą za sobą spotkania w większym gronie, z troski o to co najcenniejsze, ludzkie zdrowie i życie, podjęliśmy decyzję, że zagrożenie epidemiologiczne jest zbyt duże, żeby podejmować się organizacji wydarzenia jakim jest 29 Finał WOŚP w Lubaniu w takiej formule jak dotychczas.

Oczywiście, kwesta wolontariuszy, z zachowaniem najwyższych standardów ochrony, odbędzie się w dniu 29. Finału WOŚP (10.01.2021), jednak nie odbędzie się koncert finałowy w Miejskim Domu Kultury towarzyszący zawsze temu wydarzeniu. Z trudem przyszło nam podjąć taką decyzję, jednak musimy dołożyć wszelkich starań, żeby chronić najcenniejsze – ludzkie zdrowie i życie.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich do śledzenia naszego profilu na FB Sztab WOŚP Lubań , gdzie na bieżąco będziemy Was informować o tym jak możecie wesprzeć ten szczytny cel. Wierzymy, że zrozumiecie naszą decyzję i pomimo tej zmiany będziemy mogli na Was liczyć jak każdego roku.

Pozdrawiamy,

Jarosław Grzegrzółka-Rydzewski

Szef Sztabu WOŚP w Lubaniu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...