Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
15-10-2020

17 września (sobota) będzie konieczna ewakuacja mieszkańców.

W związku z zagrożeniem dla zdrowia, spowodowanym znalezieniem szkodliwych substancji chemicznych na terenie Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu, ul. Wojska Polskiego 2, informujemy że 17.10.2020 r. (sobota) w godzinach 8:00-9:00 będzie prowadzona ewakuacja mieszkańców i pracowników firm (sklepów) z terenów przyległych do OSS SG w promieniu do 300m. Przewidywany czas trwania ewakuacji planowany jest do godz.15:00. W tym czasie specjalistyczne służby wywiozą znalezisko poza teren Lubania.

Prosimy o stosownie się do komunikatów przekazywanych przez funkcjonariuszy policji i straży miejskiej kierujących ewakuacją.
Osoby objęte ewakuacją będą mogły skorzystać z transportu, który będzie dostępny przy ul. Kopernika 1 (koło Specjalnego Szkolnego Ośrodka Wychowawczego) oraz przy ul. Esperantystów (parking sklepu Biedronka)
Osoby potrzebujące pomocy przy ewakuacji oraz osoby potrzebujące transportu medycznego proszone są o kontakt pod numerem telefonu 606 858 204 z Kierownikiem Referatu Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Urzędu Miasta Lubań Januszem Grodowskim.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...