Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
16-09-2020

W niedzielę 13 września 2020 r. na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaniu przy ul. Ludowej odbył się mecz z okazji 15. rocznicy powstania firmy Ponar Lubań Sp. z o.o. oraz 800-lecia miasta Lubań.

Do sportowego pojedynku stanęli przedstawiciele samorządu i przyjaciele oraz pracownicy firmy Ponar. Słoneczna pogoda sprzyjała zarówno piłkarzom, jak i kibicom, którzy aktywnie dopingowali sportowców. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 8:4 dla Ponar Lubań. Przedstawiciele obu drużyn: Wiceprezes Zarządu Ponar Lubań Sp. z o. o. Marian Chrzanowski oraz Burmistrz Miasta Lubań Arkadiusz Słowiński (grający na pozycji bramkarza) podziękowali drużynom za wspólną rozgrywkę, wręczono im pamiątkowe puchary i okolicznościowe medale. Dobre humory dopisywały piłkarzom opuszczającym murawę, na trybunach czekali już na nich kibice: zaproszeni goście, rodziny i miłośnicy piłki nożnej. Po meczu przyszedł czas na wspólne zdjęcia i poczęstunek.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...