Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
07-11-2019

Zuzanna na prowadzeniu. Zaraz za nią Jakub i Mateusz. Mocne podium zadziwia punktacją i chwilowo zostawia swoich rywali nieco w tyle.

Od pierwszych dni w tegorocznym plebiscycie o tytuł Gwiazdy Sportu Miasta Lubań 2019 punktacja kandydatów była intensywnie podbijana. Prym wiedli internauci, którzy pokazali, że z roku na rok rośnie siła Internetu. Aż trudno uwierzyć, że w pierwszym podsumowaniu wyników, zaledwie dwa tygodnie od rozpoczęcia zabawy (stan na 31 października) obecna liderka może się poszczycić większą liczbą polubień niż uczestnicy poprzedniej edycji na zakończenie głosowania. Większość zawodników ma już na swoim koncie ponad sto polubień, a jedno polubienie równa się 5 punktom. Na ten czas według głosowania na FB Lubię Lubań wygrywa Zuzanna Wieczorek, zaraz za nią plasują się Jakub Cepuchowicz i Mateusz Urban. Podobnie jest w odczuciu czytelników Ziemi Lubańskiej: na razie na podium stoją Zuzanna i Jakub, jednak w towarzystwie Mateusza Brańskiego. Pamiętajmy, że o wygranej świadczy suma punktów z Internetu i dwutygodnika. Biorąc pod uwagę jednomyślność Internautów i czytelników ZL na pierwszym miejscu znalazła się Zuzanna Wieczorek z Uczniowskiego Klubu Sportowego Lubań (2944 punkty). Zaraz za nią na drugą lokatę wskoczył Jakub Cepuchowicz reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy ORKA Lubań (2199 punktów). Ubiegłoroczny zwycięzca plebiscytu Mateusz Urban zgłoszony przez Lubański Klub Sportowy BOJAN BOKS LUBAŃ obecnie zajmuje trzecią pozycję (2010 punktów). Każdy z zawodników będących na podium przekroczył 2000 punktów i ma dużą przewagę nad pozostałymi. Jednak wydarzenie dopiero się rozkręca i o ile polubić zdjęcie swojego faworyta w Internecie można tylko raz, o tyle poprzez kupony można mu przyznawać punkty bez ograniczeń. Warto również pamiętać, że rok temu Gwiazdą Sporu Miasta Lubań nie został faworyt Internautów, a zawodnik, któremu sprzyjali i lajkujący i głosujący przez kupony. Zachęcamy więc do dwutorowego głosowania i wspierania swoich wybrańców w drodze po tytuł.

(ŁCR)

 

 ZAWODNIK PUNKTY
Z KUPONÓW
PUNKTY Z FB SUMA PUNKTÓW
MATEUSZ BRAŃSKI 112 190 302
JAKUB CEPUCHOWICZ 89 2110 2199
ROBERT KENDZIA 50 840 890
OSKAR MACIĄG 12 540 552
 DAWID STODOLNY 42 630 672
 MATEUSZ URBAN 40 1970 2010
 ZUZANNA WIECZOREK 139 2805 2944

(stan punktacji na dzień 31 października)
 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...