Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
18-10-2019

Dzień Edukacji Narodowej to doskonały moment, do wyrażenia kadrze pedagogicznej, pracownikom administracji i obsługi wdzięczności i podziękowań za trud nauczania i wychowania młodego pokolenia.

Święto to obchodzone jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej właśnie 14 października 1773 roku

W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły.
I właśnie z tej okazji 14 października 2019 uczniowie klas I - III spotkali się na uroczystym przedstawieniu przygotowanym przez uczniów  klas:  IIa, IIb i IIc pod kierunkiem wychowawców: p.Alicji Osińskiej, p.Ewy Rotsztajn i p.Małgorzaty Chruściak. Za oprawę muzyczną odpowiedzialna była grupa z kółka muzycznego wraz z panią Danutą Janczak – nauczycielem muzyki. Młodzi artyści piosenkami,  słowem oraz układami tanecznymi uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło               w kierunku naszych nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły.  Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Za trud wkładany w wychowanie i wykształcenie dzieci, szczególne podziękowania skierowała w stronę grona pedagogicznego Pani Dyrektor, Beata Myśliwiec, życząc jednocześnie  satysfakcji i radości z wykonywanej pracy,
a także dalszych sukcesów w zawodzie nauczyciela.

Słowa uznania dla wszystkich pracowników szkoły za zaangażowanie, wytrwałość i pracę skierowała również  Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Małgorzata Sałandyk.

Wszystkim pracownikom szkoły życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

A.O.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...