Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
19-09-2019

Kto w ostatnim czasie brylował w świecie sportu? Czy lubanianie mogą pochwalić się pucharami, medalami? Czas na pięć minut lubańskich pasjonatów sportu.

Po raz siódmy Burmistrz Miasta Lubań zaprasza sportowców zrzeszonych w lubańskich klubach sportowych do udziału w corocznym wydarzeniu mającym na celu docenienie ich starań i osiągnięć, ale też promowanie sportowego ducha wśród lubanian. Już dziś zachęcamy kluby do zgłaszania swoich reprezentantów do udziału w Konkursie „Sportowiec Roku Miasta Lubań 2019” i Plebiscycie „Gwiazda Sportu Miasta Lubań 2019”. Na zgłoszenia czekamy do 4 października.

Podobnie jak w poprzednich edycjach wydarzenia w konkursie zwycięzcę wybierze kapituła konkursowa na podstawie osiągnięć sportowych w sezonie 2018/2019. Tytuł „Gwiazdy Sportu Miasta Lubań 2019” przypadnie zaś osobie, która uzyska najwięcej punktów przyznanych przez głosujących poprzez kupony zamieszczane w kolejnych numerach Ziemi Lubańskiej lub lajkując zdjęcie swojego faworyta, znajdujące się w albumie tematycznym na Lubię Lubań. Prezentacja sylwetek zgłoszonych kandydatek/kandydatów pojawi się równolegle w Ziemi Lubańskiej, na fanpage’u miasta i stronie luban.pl 17 października. Tymczasem czekamy na zgłoszenia ze strony klubów sportowych.

(ŁCR)

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...