Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
09-08-2019

Kolejny tydzień wakacji to również kolejne atrakcje dla dzieci. Uczestnicy zajęć poznali pracę funkcjonariuszy Policji, dowiedzieli się, czym jest teatr kamishibai i jak wygląda rodzina Gugulalek.

Nowy tydzień rozpoczął się pracowicie. Młodsza grupa konstruowała roboty Lego WeDo 2.0, starsza kontynuowała tworzenie plakatów z motywem przyjaźni.

We wtorek wybraliśmy się do Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu. Poznaliśmy pracę funkcjonariuszy, zobaczyliśmy pomieszczenia, które na co dzień nie każdy może zwiedzać :) i wysłuchaliśmy ciekawej lekcji o bezpieczeństwie w trakcie wakacji.
Dziękujemy za poświęcony czas i świetnie przeprowadzone zajęcia.

Środę młodsza grupa spędziła z rodziną Gugulalek. Wspólnie tworzyliśmy historię z jej udziałem. Każdy z nas wykonał ilustrację do wymyślonego zdania. Efekty swojej pracy zaprezentowaliśmy w formie teatru kamishibai. Co słychać u starszej grupy? Rozpoczęliśmy prace nad książkami kreatywnymi dla maluchów.

Czwartek dla młodszych uczestników był dniem konstruowania robotów z zestawów Lego WeDo 2.0. Starsze dzieci kontynuowały pracę nad książkami dla maluchów.

Piątek tradycyjnie już był dla młodszej grupy dniem seansów filmowych :). Starsze dzieci kończyły książki dla najmłodszych - choć znalazł się i czas na konstruowanie oraz programowanie robotów :). Czas na zebranie sił do zabawy w kolejnym tygodniu!
Do zobaczenia!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...