Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
28-06-2019

Tym razem Nowa Filharmonia Łużycka zabierze nas w muzyczną podróż do krainy minimalizmu.

Do udziału w niecodziennym projekcie „New Vibes” zaproszeni zostali dodatkowo dwaj soliści sceny elektronicznej: Sjoerd van der Sanden aka Jozak i Volodymyr Antoniv aka Włodek. Jozakowi, który swoją muzyczną przygodę rozpoczynał od perkusji, uznanie na scenie międzynarodowej przyniosły liczne sesje w klubach z muzyką techno. Klarnecista Włodek na co dzień pracuje jako kompozytor i producent muzyczny. Wspólnie z Nową Filharmonią Łużycką artyści przeniosą nas w muzyczny i taneczny świat Karpat, zabrzmi także orkiestralny fokstrot. Dźwięki elektroniczne wplotą się tu w muzykę symfoniczną nadając całości świeżą, unikatową jakość.

Zaraz po koncercie Jozak i Włodek przeniosą swój sprzęt DJ-ski do garderoby teatru i z tego miejsca zaproszą gości na wspólną imprezę. Daj się ponieść razem z nimi elektronicznym dźwiękom i bądź świadkiem jak korytarze teatru zamieniają się w taneczny parkiet!

Wstęp na koncert oraz imprezę jest bezpłatny.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Wij Jsme Nowi! / Jesteśmy nowi!” Teatru Gerharta Hauptmanna Görlitz-Zittau

Więcej informacji o projekcie: M.Zielinska-Koenig@g-h-t.de

Śledz nas na Instagramie: #wir_jsme_nowi

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...