Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
15-05-2019

W ostatnim czasie uczniowie klas 1-4 lubańskiej „Jedynki” mieli okazję uczestniczyć w audycjach muzycznych. W dniach 13 i 14 maja 2019 r. najmłodsi udali się do Szkoły Muzycznej I. st. im. Oskara Kolberga w Lubaniu, by uczestniczyć w niezwykłej „muzycznej podróży”.

A wszystko po to, by odkryć muzyczne tajemnice, przybliżyć sobie bogaty świat dźwięków oraz poznać instrumenty, na których można uczyć się grać w szkole muzycznej. Spotkanie w tym miejscu przybliżyło młodej publiczności świat dźwięków i pokazało niezwykłe instrumentarium – miejsce, do którego niemal codziennie uczęszczają też nasi uczniowie, by doskonalić swój warsztat artystyczny.

Uczniowie pod opieką nauczycieli i wychowawców wysłuchali cyklu audycji muzycznych, dzięki którym przenieśli się w odległe czasy i poznali utwory największych kompozytorów wszechczasów. Do muzycznego świata zabrali nas wychowankowie szkoły muzycznej i ich nauczyciele. Niezmiernie miło było zobaczyć naszych uczniów, którzy zaprezentowali swoje zdolności przed niemałą publicznością.

Dziękujemy za zaproszenie! Mamy nadzieję, iż taka forma obcowania z kulturą była prawdziwą lekcją muzyki dla przybyłych melomanów, gdzie nie tylko zdobywali wiedzę, ale też wspólnie świetnie się bawili.

Koncert dostarczył wszystkim wielu pozytywnych przeżyć i zapewne na długo pozostanie w naszej pamięci.

I.S.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...