Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
02-04-2019

Przez Internet, osobiście, ale też telefonicznie. Warto wiedzieć, że poza osobistym lub e-mailowym kontaktem z burmistrzem Lubania, w naszym mieście przez całą dobę działa linia telefoniczna „Powiadom burmistrza”.

 

Zły stan nawierzchni, gałęzie do przycięcia, dzikie wysypiska śmieci, zapchana studzienka kanalizacyjna czy niedziałająca latarnia. To sprawy porządkowe, które mieszkańcy najczęściej zgłaszają do Urzędu Miasta Lubań. Pytania dotyczą również bieżących i planowanych inwestycji, zabytków czy aktualnych spraw „z życia miasta”. A zgłaszać problemy i bolączki dnia codziennego można wielotorowo.

Poniedziałki są dniem przyjmowania interesantów. W godzinach od 13:00 do 15:30 w pokoju nr 11 (I piętro) w Urzędzie Miasta Lubań przy ul. 7 Dywizji mogą zgłaszać się mieszkańcy, którzy chcieliby podpytać o kwestie ich interesujące. Niekiedy z racji obowiązków na spotkaniu jest obecna osoba reprezentująca burmistrza, która przyjmuje zapytania i w miarę możliwość od ręki stara się wyjaśnić wątpliwości. W celu zapisania się na spotkanie należy kontaktować się z Biurem Obsługi Interesanta osobiście lub pod nr tel. 75 646 44 99. Dodatkowo w każdy dzień pracy urzędu w Biurze Obsługi Interesanta można zgłaszać problemy, które po zapisaniu przez urzędnika trafiają do burmistrza. Jednak zarówno poniedziałkowy dyżur, jak też bezpośrednie wizyty w BOI są ograniczone do godzin urzędowania i wymagają udania się do magistratu. A zgłosić bolączkę można dużo wygodniej, właściwie bez ruszania się z domu. Po pierwsze można skorzystać z drogi e-mailowej i napisać wiadomość na adres: promocja@luban.pl. Niekiedy mieszkańcy wykorzystują adres poczty elektronicznej BOI. W obu przypadkach zapytania czy sugestie mieszkańców, trafiają do burmistrza Arkadiusza Słowińskiego.

Niewielu mieszkańców jednak wie, że w mieście już od kilku lat działa linia telefoniczna „Powiadom burmistrza”. Sprawy, które nas nurtują można zgłaszać na automat zgłoszeniowy pod numer 75 646 44 01, o każdej porze dnia lub nocy, w dni powszednie, ale też w dni wolne od pracy.

(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...