Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
26-11-2018

Za oknem jesień czyli znak, że oficjalnie wystartowała możliwość rejestracji na wolontariusza 27. Finału WOŚP w Lubaniu.

Jak co roku w dniu 16/10 zostaje ogłoszona możliwość rejestracji Sztabów WOŚP oraz jest ogłaszany temat najbliższego finału. Tak też było i w tym roku. Podczas najbliższego finału, który odbędzie się 13/01/2019 będziemy grali dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Jak się zarejestrować aby zostań wolontariuszem? To dziecinnie proste!

Wystarczy wejść na stronę internetową: http://iwolontariusz.wosp.org.pl/ i uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić rodzica (opiekuna prawnego) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Bardzo ważna informacja jest taka, że zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia oczekuj na kontakt z Szefem Sztabu aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza. Pamiętajcie, że mamy ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Nauczeni doświadczeniem roku poprzedniego podjęliśmy decyzję, że w tym roku nie ma ograniczenia wiekowego jeśli chodzi o wolontariusza. Każdy ma szansę tego jednego dnia dołączyć do największej Orkiestry na całym świecie.

Na zgłoszenia czekamy ostatecznie do dnia 30 listopada - macie jeszcze tydzień! Czekamy na WAS!
Więcej informacji możecie uzyskać na profilu Sztabu WOŚP na FB https://www.facebook.com/WOSPLuban/

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...